اماکن دیدنی تهران میزبان مسابقات جایزه بزرگ شمشیربازی

رییس فدراسیون شمشیربازی و مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با هدف هماهنگی و هم افزایی برای توسعه رشته شمشیربازی دیدار و گفتگو کردند....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، صبح امروز فضل الله باقرزاده رییس فدراسیون به همراه محسن وحدانی سرپرست دبیری فدراسیون با حضور در سازمان ورزش شهرداری تهران با امیر محسنی مدیرعامل این سازمان دیدار و گفتگو کرد.

رییس فدراسیون شمشیربازی گفت: این دیدار در راستای رویکرد این فدراسیون مبنی بر اینکه شهرداری تهران از پتانسیل و سخت افزار اجرایی بالایی برخوردار بوده و توانایی گسترش رشته شمشیربازی در کلانشهر تهران به واسطه شهرداری نیز امکانپذیر است.

باقرزاده با مثبت ارزیابی کردن این جلسه توضیح داد: اینکه سازمان ورزش شهرداری تهران به دنبال ایجاد فضای مناسب برای ورزش شهروندی است،کمک به سزایی برای گسترس و پرورش استعدادها می‌کند و در گام نخست فدراسیون آمادگی دارد که پنجاه مربی خانوم و آقا را تربیت و معرفی کرده تا در اماکن ورزشی شهرداریشروع  شروع به فعالیت کنند.

رییس فدراسیون شمشیربازی اضافه کرد: با پیشنهاد فدراسیون مقرر شد مسابقات جایزه بزرگ شمشیربازی با حضور قهرمانان این رشته برای جلب بیشتر مشارکت مردمی و آشنایی خانواده‌ها در مکان‌های دیدنی و بوستان‌های تهران برگزار شود.باقرزاده  تصریح کرد: مسابقات جام جهانی جوانان (کلاس آ) به عنوان جام جهانی تهران در تقویم فدراسیون جهانی ثبت گردیده و شهرداری تهران به عنوان یک متولی می‌تواند نقش بسزایی در بهتر برگزار شدن آن به فدراسیون کمک کند.

امیر محسنی مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری نیز با مهیج بودن این رشته ورزشی افزود: سازمان ورزش شهرداری تهران  آمادگی دارد پتانسیل و زیرساخت‌های مناسب خود را  برای پیشرفت رشته شمشیربازی در اختیار بگذارد و در صورت مجوز و ایجاد پروتکل اولین جایزه بزرگ شمشیربازی را در فضای باز برگزار کند.

بیشتر بخوانید:
چراغ سبز به برگزاری قطعی المپیک/ ابهامات «پساکرونا» پا بر جاست!
طلایی: تعطیلی‌های کرونا در نسل بعدی کشتی تاثیر می‌گذارد
ورود آسان به سوپر لیگ والیبال با خرید امتیاز! 

 

تگ ها


شمشیربازی منهای فوتبال شمشیربازی