اما و اگرهای ده خرید استقلال/عواقب مدیریت ناصحیح!

استقلال 10 بازیکن در فصل نقل و انتقالات جذب کرده است که هر 10 نفر آن ها با مشکلاتی روبرو هستند ......

استقلال 10 بازیکن در فصل نقل و انتقالات جذب کرده است که هر 10 نفر آن ها با مشکلاتی روبرو هستند.
به گزارش خبرنگار مدال، 6 بازیکن از این 10 بازیکن توسط شخص شفر دیپورت شدند! پیرمرد آلمانی وقتی از تعطیلات بازگشت با 6 بازیکن جوان روبرو شد که روحش هم از احتمال اضافه شدن آن ها به تیمش خبر نداشت.
سرمربی استقلال که متوجه شد هیچکدام از بازیکنان مدنظر او که در قالب لیست مورد درخواستش برای لیگ هجدهم تحویل مسئولان باشگاه داده بود، جذب نشده و به جای آن ها تعدادی جوان جویای نام با قراردادهای شبانه سر از استقلال درآورده اند به شدت عصبانی شد. نتیجه این عصبانیت هم دیپورت این 6 بازیکن بود.
علی کریمی دیگر خرید استقلال بود. بازیکنی که به گفته ایفمارک و معاون پزشکی باشگاه با اما و اگر می تواند استقلال را در لیگ پیش رو همراهی کند و در نتیجه به هیچ وجه خرید کاملی محسوب نمی شود.
به این خریدها اضافه کنید آقاخان و تیموری را که هر دو مصدوم هستند و در فاصله یک روز مانده به شروع لیگ برتر احتمال جداشدن شان از جمع آبی ها وجود دارد.
اللهیارصیادمنش دیگر خرید استقلالی ها در نقل و انتقالات امسال بوده است. مدیرعامل سایپا همچنان معتقد است که این انتقال قانونی نیست و فدراسیون فوتبال باید آن را پیگیری کند. درویش روز گذشته تهدید کرده بود که استقلال در صورت استفاده از این بازیکن باید در مجامع قضایی فوتبال پاسخگو باشد.
10 خرید پر از اشتباه و اما اگر! این موضوع فقط می تواند یک دلیل داشته باشد مدیریت ناصحیح و دیگر هیچ...

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال