امبابه : گلی که به بوفون زدم بی ارزش بود

مهاجم جوان موناکو اظهار کرد گلی که وارد دروازه جانلوییجی بوفون کرده بی ارزش بوده است ......

مهاجم جوان موناکو اظهار کرد گلی که وارد دروازه جانلوییجی بوفون کرده بی ارزش بوده است.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از اکیپ، موناکو با باخت دو بر یک برابر یوونتوس نتوانست جواز صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد. شاگردان لئوناردو یاردیم که شگفتی ساز فصل جاری لیگ قهرمانان اروپا بودند، در دیدار رفت برابر یوونتوس با دو گل تن به شکست دادند تا با شکست دو بر یک در دیدار برگشت، در مجموع با نتیجه چهار بر یک از صعود به فینال بازمانند.

کیلیان ام باپه توانست تک گل تیمش را وارد دروازه جانلوییجی بوفون کرد، بعد از بازی گفت : با نهایت توان و آمادگی برابر یوونتوس به میدان رفتیم. همه توان خود را گذاشتیم که شکست دیدار رفت را جبران کنیم اما تلاش ما فایده نداشت و بازهم باختیم.

او ادامه داد: از لیگ قهرمانان اروپا حذف شدیم اما به خود افتخار می کنیم. سربلند حذف شدیم. گلی که به بوفون زدم، بی ارزش بود چراکه باعث صعود ما نشد. دلیلی ندارد احساس پشیمانی و یا ناراحتی کنم. عملکرد ما در لیگ قهرمانان اروپا فراتر از انتظار بود. تجربه زیادی به دست آوردیم و بدون شک فصل بعد قوی تر در این رقابت ها ظاهر خواهیم شد. درس های زیادی گرفتیم که در آینده به درد ما خواهد خورد.

ام باپه بعد از درخشش در موناکو با پیشنهادهای زیادی مواجه شده و این احتمال زیاد است که در تابستان با رقم بالایی موناکو را ترک کند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال