امباپه: از بازگشت بنزما به تیم ملی خیلی خوشحالم

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن، از ازینکه می تواند در تیم ملی کنار کریم بنزما بازیکنان ابراز خوشحالی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، روز سه شنبه لیست تیم ملی فرانسه برای رقابت های یورو اعلام شد که در آن شاهد یک سورپرایز بزرگ از سوی دیدیه دشان بودیم؛ جایی که مشخص شد کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید، بعد از حدود پنج سال دوباره به تیم ملی دعوت شده و قرار است در رقابت های یورو خروس ها را همراهی کند.

در این بین طی روزهای گذشته شاهد واکنش های زیادی به این مسئله یعنی بازگشت کریم بنزما به تیم ملی فرانسه بودیم. به نظر می‌رسد که کیلیان امباپه یکی از افرادی است که به خاطر بازگشت بنزما بسیار هیجان زده است. او که پس از انتشار لیست فرانسه با پستی در صفحه اینستاگرام خود به آن واکنش نشان داده بود حالا در مصاحبه ای یک بار دیگر از حضور دوباره بنزما در تیم ملی فرانسه ابراز خوشحالی کرده است.

کیلیان امباپه بعد از قهرمانی پاری سن ژرمن در جام حذفی فرانسه در این باره گفت: "بسیار خوشحالم و همیشه گفته‌ام که دوست دارم در کنار بازیکنان سطح بالا بازی کنم. من کنار بنزما بازی نکرده ام اما می دانم که بازیکنان زیادی که بهتر از او باشند، وجود ندارند. او چیزهای زیادی برای ما به ارمغان خواهد آورد.

او ۱۰ سال در مادرید بازی کرده و فشارها را متوجه می‌شود. همچنین بیش از همه تجربه و استعداد دارد. بازیکنان بزرگ سریع با شرایط سازگار می شوند و مطمئنم که او نیز این کار را انجام خواهد داد."

تگ ها


کیلیان امباپه تیم ملی فرانسه پاری سن ژرمن کریم بنزما رئال مادرید