امباپه اول PSG را قهرمان اروپا کند، بعد برود

ستاره سابق تیم ملی فرانسه معتقد است کیلیان امباپه بالاخره پی اس جی را ترک خواهد کرد ولی برای این مهم شرط گذاشت....

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه از سال ۲۰۱۷ برای پی اس جی بازی می کند. ستاره فرانسوی که در آن مقطع مورد توجه رئال هم قرار داشت، در نهایت ترجیح داد به تیم زادگاهش منتقل شود.

قرارداد او تا ۲۰۲۲ اعتبار دارد و طبق ادعای فرانس فوتبال او به سران باشگاه گفته است که قصد تمدید ندارد و درخواست کرده تا سال بعد زمینه برای جدایی او را هموار کنند. اخیرا او پیشنهاد تمدیدش را نیز رد کرده و ریسک از دست دادن او در تابستان ۲۰۲۲ به عنوان بازیکن آزاد وجود دارد.

 رئال مادرید جدی ترین گزینه امباپه محسوب می شود و پس از این باشگاه لیورپول بیشترین شانس را خواهد داشت. در این بین نباید یوونتوس را هم از یاد برد.

یوری ژورکائف در مورد جدایی احتمالی کیلیان امباپه گفت:« معتقدم امباپه همیشه شانس و فرصت درست برای انتقال به تیمی بزرگ را خواهد داشت. او حالا جزئی از یک پروژه بزرگ و جاه طلبانه در پی اس جی است و چهارمین سال حضورش در این باشگاه را هم تجربه می کند ولی معتقدم امباپه ۱۰ سال در پاریس بازی نخواهد کرد. او این توانایی را دارد تا در تمام لیگ های معتبر بازی کرده و قهرمان شود. کاری که بازیکنان فرانسوی زیادی انجام نداده اند.

کیلیان فصل قبل تا فینال لیگ قهرمانان رفت ولی متاسفانه قهرمان نشد. امسال هم پی اس جی شانس خوبی برای رفتن به فینال دارد و به نظر من کیلیان ابتدا پی اس جی را قهرمان چمپیونزلیگ کند و سپس به یک باشگاه بزرگ دیگر برود. اینگونه همه راضی خواهند بود.»

تگ ها


یوری ژورکایف کیلیان امباپه پاری سن ژرمن رئال مادرید