امباپه باعث‌شد حس‌کنم بخشی از خانواده PSG هستم

جان لوئیجی دوناروما دروازه بان پاری سن ژرمن از حضور در این تیم کاملاً راضی و خوشحال به نظر می رسد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از پایان یافتن قرارداد جان‌لوئیجی دوناروما با میلان، این دروازه‌بان با باشگاه ایتالیایی به توافق نرسید تا راه دو طرف به جدایی ختم شود. در این بین از چند گزینه به عنوان مقصد بعدی دوناروما نام برده شد اما نهایتاً او به باشگاه فرانسوی پاری سن ژرمن نقل مکان کرد.

دوناروما حالا در مصاحبه ای درباره هم تیمی شدن با کیلیان امباپه و حضور چندین فوق‌ستاره در ترکیب پاری  سن‌ژرمن صحبت کرده و می‌گوید: "کیلیان بازیکن فوق العاده ای محسوب می شود و بودن در کنار او به عنوان هم تیمی بسیار عالی است. او باعث شد من هم مثل دیگران احساس کنم که بخشی از این خانواده هستم.

کیفیت زیادی در تیم وجود دارد و وقتی شما در برابر این بازیکنان به میدان می‌رود کارتان سخت است اما حالا همه در کنار هم هستیم و احساس خوبی داریم و تمام کارهای ممکن را انجام می‌دهیم تا فصل خوبی را پشت سر بگذاریم."

دوناروما در ادامه یک بار دیگر به توضیح درباره علت عدم خوشحالی پس از گرفتن پنالتی باکایو ساکا و قهرمانی ایتالیا در یورو پرداخت و گفت: "خوشحالی انجام ندادم چراکه به داور نگاه می کردم. ما دروازه‌بان‌ها باید یکی از پاهای‌مان روی خط باقی بماند و با وجود VAR، اصلا نمی دانی که چه اتفاقی ممکن است بیفتد. هنگامی که دیدم هم تیمی هایم به طرف من حرکت می کنند، همه چیز آغاز شد. این قوی ترین احساس در زندگی من به شمار می آمد."

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه تیم ملی ایتالیا جان لوئیجی دوناروما