امباپه با بازی کمتر به رکورد رونالدو رسید؛ بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا....

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا.

به گزارش خبرنگار مدال، اهم اخبار امروز را در اولین بسته خبری می‌خوانید:
- اوله سولشایر: "من نمی‌توانم کاری در مورد الکسیس سانچز‌ انجام دهم. او باید خود را پیدا کند؛ ما می‌دانیم که او بازیکن با کیفیتی است."
- به گزارش رادیو کاتالونیا: ژاوی 25 مارس همراه تیم منتخب کاتالونیا در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی ونزوئلا میرود و احتمال دارد پیکه هم حضور داشته باشد.
- کادر فنی بارسا با عملکرد تودیبو شگفت زده شده و ممکن است به زودی به او دقایقی بازی برسد.
- فوری از خوزه لوئیز سانچز: "واران بابت آنفولانزای شدیدی که گرفته نتوانسته با تیم تمرین کند و حضورش مقابل آژاکس در شک و تردید است!"
- بیلد: رئال پیشنهادی ۴۵ میلیون یورویی برای جذب لوکا یوویچ مهاجم فرانکفورت آماده کرده.
- رسمی؛ با اعلام رسمی باشگاه، یوونتوس قصد دارد تا جهت ارتقا و کسب درآمد بیشتر از تاریخ ۳۰ جون ۲۰۱۹، اوراق قرضه به ارزش ۱۰۰-۲۰۰ میلیون یورو را به فروش برساند.

امباپه با بازی کمتر به رکورد رونالدو رسید؛ بسته خبری فوتبال خارجی

- کیلیان امباپه به رکورد 14 گل رونالدو نازاریو در لیگ قهرمانان اروپا رسید. این‌درحالیست که رونالدو در 40 بازی به این آمار رسید و امباپه در 24 بازی!
- اسکای گزارش کرد: یوونتوس خواهان جذب دووان زاپاتا شده است؛ آتالانتا پیشنهاد ۴۰ میلیون یورویی وستهام را رد کرده است و به نظر مبلغی بالای ۵۰ میلیون یورو برای جدایی زاپاتا می‌خواهد.
- پس از ساویچ، کاستا و کوکه، حالا و با اعلام سایت باشگاه اتلتیکو مادرید، بدلیل کشیدگی زانوی راست لوکاس هرناندز در دیدار با رئال مادرید، حضور او در دیدار هفته آینده با یوونتوس در هاله ای از ابهام قرار دارد.
- جان لوئیجی بوفون در سن 41 سالگی به رکورد 50 کلین شیت در لیگ قهرمانان اروپا رسید و از این حیث در جایگاه سوم تاریخ این مسابقات قرار گرفت.
- با اعلام باشگاه دورتموند مارکو رویس، پاکو آلکاسر، جولین وایگل و لوکاس پیشچک دیدار امروز مقابل تاتنهام را از دست خواهند داد.
- مدیربرنامه‌های مهندعلی ستاره جوان تیم ملی فوتبال عراق از رد درخواست یک میلیون یورویی باشگاه یوونتوس ایتالیا برای جذب این بازیکن خبر داد.

امباپه با بازی کمتر به رکورد رونالدو رسید؛ بسته خبری فوتبال خارجی

- به گزارش اسکای: چند بازیکن چلسی با تاکتیک‌های ساری مشکل دارند اما اکثر بازیکنان هنوز به او و شیوه فوتبالی‌اش اعتقاد دارند. رابطه بین بازیکنان و ساری هنوز به بدی رابطه آنها با آنتونیو کونته در فصل گذشته نیست.
- به گزارش کالچو مرکاتو: پاری‌سن ژرمن در رقابت جذب فرانک کسیه هافبک میلان پیشتاز است، اما چلسی و آرسنال هم به جذب وی تمایل دارند. پس از پیشرفت شورش در رختکن چلسی، رئال مادرید درباره انتقال هازارد اطمینان خاطر پیدا کرده است.
به نقل از مدیاست: در تابستان ملاقاتی بین لئوناردو و مالدینی با رایولا، بر سر تمدید قرارداد دوناروما برگزار خواهد شد. میلان می‌خواهد قرارداد دروازه‌بان جوانش را تا سال ۲۰۲۴ تمدید کند و در صورت جدایی آنتونیو دوناروما، دستمزد جیجو به ۷ میلیون یورو افزایش می‌یابد.