امباپه با تمام توان مقابل رئال مادرید بازی می‌کند

کریستوف ژالت، مدافع سابق پاری سن ژرمن معتقد است کیلیان امباپه با تمام توان&#۱۶۰;در مقابل رئال مادرید بازی خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن و رئال مادرید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می روند و این دیدار مملو از سوژه های جذاب برای هواداران فوتبال خواهد بود. اخبار حاکی از آن است که کیلیان امباپه در نهایت در تابستان سال پیش رو راهی رئال مادرید خواهد شد و بدین ترتیب تقابل او با نماینده اسپانیا یکی از نکات جالب این دیدار است. اما کریستوف ژالت مدعی شد امباپه از انگیزه بالایی برخوردار بوده و می خواهد این فصل فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود.

کریستوف ژالت گفت: "در دیدار دو تیم رئال مادرید و پاری سن ژرمن، کیلیان امباپه بیش از بقیه بازیکنان حاضر در میدان در مرکز توجه خواهد بود. مذاکرات تابستان گذشته برای انتقال این بازیکن به میدان دوباره در ذهن همه زنده خواهد شد.

پس کیلیان امباپه فشار بیشتری روی دوش خود احساس می کند، اما من در مورد نحوه مدیریت و تلاش این بازیکن برای موفقیت تیمش شکی ندارم. امباپه می خواهد در این فصل با پاری سن ژرمن قهرمان لیگ قهرمانان شود. او رئیس پاری سن ژرمن بوده و آنچه تا امروز در این باشگاه انجام داده استثنایی بوده است. حضور کیلیان امباپه باعث شده پاری سن ژرمن قادر به ارائه نمایشی تماشایی باشد.

قطعا کیلیان امباپه تا پایان فصل روی ماجراجویی خود در باشگاه فعلی تمرکز خواهد کرد. حتی اگر قرار بر جدایی این بازیکن از پاری سن ژرمن در پایان فصل و انتقال احتمالی او به رئال مادرید باشد، او بیشتر تلاش می کند تا در این فصل به فینال لیگ قهرمانان رسیده و با پاریس به عنوان قهرمانی دست یابد."

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه رئال مادرید