امباپه: بدون آنها تحمل شرایط غیرممکن است

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن مدعی شد تمام تصمیمات را با مشورت خانواده اش می گیرد....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد کیلیان امباپه، ستاره جوان و ۲۰ ساله پاری سن ژرمن دو سال دیگر با این تیم به اتمام می رسد و از همین حالا گمانه زنی های فراوانی در مورد آینده او شده است. تیم هایی متمولی چون رئال مادرید و لیورپول به شدت به دنبال جذب کیلیان امباپه هستند، اما خرید بازیکن از پی اس جی هرگز کار آسانی نیست. حالا کیلیان امباپه در مصاحبه ای اعتراف کرد اگر به موقعیت امزوز رسیده، تمام تصمیمات با مشورت والدین او گرفته شده است.

کیلیان امباپه گفت: "ما به عنوان یک خانواده همه تصمیمات را با هم می گیریم و من فکر می کنم این بهترین کار ممکن است. همین روند باعث شده که من پیشرفت کنم و مورت با خانواده به من اجازه داده که امروز در موقعیتی که قرار گرفته ام باشم. بدون خانواده تحمل شرایط غیرممکن است، زیرا در فوتبال گاهی اوقات لحظات بدی را پشت سر می گذارید.

وقتی شرایط در زمین مطابق میل شما پیش نمی رود، آنگاه می توانید ببینید که کدام یک از افراد در کنار شما هستند و والدین من هر بار در کنارم بوده اند. بدون پدر و مادرم تصور نمی کنم می توانستم به جایگاه فعلی برسم و آنها راه درست را به من نشان می دهند. من واقعا خوش شانس هستم که چنین والدینی را دارم."

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن