امباپه: به خودم می گویم از مسی و رونالدو هم بهتری!

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن مدعی شد خودش را بهترین می داند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بسیاری معتقدند کیلیان امباپه در سال های پیش رو قادر به ثبت آمار و ارقامی مانند کریستیانو رونالدو و لیونل مسی خواهد بود و در دهه پیش رو جوایز فردی را از آن خود می کند. حالا کیلیان امباپه در مصاحبه ای در مورد تفکر خود صحبت کرده و مدعی شد خود را بهترین دانستن به معنای مغرور بودن نیست و به پیشرفت یک بازیکن کمک می کند.

کیلیان امباپه گفت: "داشتن چنین تفکری مهم است، زیرا وقتی دوران سختی را سپری می کنید هیچ کس دیگری به جز شما نمی تواند خودتان را به سمت جلو سوق بدهد. باید خودتان را متقاعد کنید که توانایی انجام هر کاری را دارید. وقتی روزهای خوبی را سپری نمی کنید، قرار نیست کسی به خانه شما آمده و بگوید که شما می توانید همه کار انجام دهید. پس فقط خودتان و طرز فکرتان هستید. باید خودتان را متقاعد کنید که توانایی انجام کارهای بزرگ را دارید.

هر بار که به زمین می روم، همیشه به خودم می گویم که من بهترین هستم، آنهم در شرایطی که من در مقابل بازیکنانی مانند مسی و کریستیانو نیز بازی کرده ام. البته آنها بازیکنانی بهتر از من هستند و آنها یک میلیارد کار بیشتر از من انجام داده اند. اما من پیش خودم همیشه می گویم که من بهترین هستم، زیرا اینگونه محدودیت برای خودت قائل نیستی و بهترین خود را ارائه خواهی داد.

البته گاهی مردن این موضوع را متوجه نمی شوند و شاید کسی به درستی توضیح نداده که معنای غرور چیست. این غرور نوعی روش برای آماده سازی بوده و تنها به مفهوم سطحی "من، من" خطاب کردن های فراوان نیست، بلکه فراتر از این موضوع بوده و باعث می شود یک شخص قادر به ارائه سطحی فراتر از توانایی های خود باشد. من فکر می کنم چیزهای زیادی برای گفتن در این مورد وجود دارد."

بیشتر بخوانید:

واکنش پوچتینو به مصاحبه جنجالی امباپه

PSG آماده فروش ستاره؛ قیمت امباپه کم شد

 

 

تگ ها


لیونل مسی کیلیان امباپه کریستیانو رونالدو پاری سن ژرمن فوتبال جهان سری آ فوتبال