امباپه به رئال مادرید می‌پیوندد

وادیم واسیلیف مدیر باشگاه موناکو اعتقاد دارد کیلیان امباپه ستاره جوان و فرانسوی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، روزی به باشگاه رئال مادرید خواهد پیوست....

امباپه به رئال مادرید می‌پیوندد

به گزارش مدال، «کیلیان امباپه» ستاره جوان و گلزن باشگاه پاری‌سن‌ژرمن که فوتبال خود را از باشگاه موناکو شروع کرده بود، سال 2017 با 166 میلیون پوند راهی PSG شد چرا که اعتقاد داشت هنوز آماده بازی برای رئال مادرید نیست. البته در چند مقطع کهکشانی‌ها با توجه به علاقه امباپه برای جذبش اقدام کردند ولی راه به جایی نبردند، بازیکنی که گفته می‌شود کهکشانی‌ترین هدف «فلورنتینو پرز» است.

در همین راستا «وادیم واسیلیف» رئیس باشگاه موناکو می‌گوید کیلیان به زودی راهی مادرید خواهد شد و پیراهن سفید این تیم را بر تن خواهد کرد: «در سال 2017 کیلیان به من گفت که احساس می‌کند حضورش در اسپانیا زود است. او گفت تنها یک فصل در فرانسه بازی کرده و زمان و شرایط مناسبی برای ترک کشورش نیست بلکه می‌خواهد ابتدا در لیگ فرانسه ستاره‌ای بزرگ شود و رئال مادرید هم منتظر او خواهد ماند.»

واسیلیف هنوز هم با امباپه رابطه خوبی دارد و معتقد است که ستاره جوان فرانسوی با وجود تمام موفقیت‌هایش، همان شخصیت گذشته باقی مانده و تغییر نکرده است: «او خودش را کم نکرده. همان شخصیت است و پیشرفت هم کرده. من به او گفتم رئال مادرید باز هم سراغت خواهد آمد و برنابئو از تو استقبال خواهد کرد. او نیز به این سناریو اطمینان دارد.»

بیشتر بخوانید:

رئال مادرید ۰ – ۰ بتیس؛ توقف کهکشانی‌ها در برنابئو

تگ ها


کیلیان امباپه امباپه رئال مادرید امباپه رئال رئال مادرید کهکشانی‌ها پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان لیگ یک فرانسه لالیگا کیلیان امباپه پاری سن ژرمن رئال مادرید لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال