امباپه به رئال می‌آید، توپ طلا را می‌خواهم

ستاره فرانسوی رئال معتقد است کیلیان امباپه دیر یا زود به باشگاه مادریدی می پیوندد. او از علاقه اش به توپ طلا هم صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریم بنزما شروعی توفانی در فصل جدید داشته و در همه رقابت ها توانسته ۹ گل بزند و ۵ پاس گل نیز بدهد. او فصل قبل نیز بهترین گلزن رئال بود و پس از لیونل مسی در رده بندی بهترین گلزنان لالیگا دوم شد. امسال او را بخت اول ال پیچیچی می دانند.

ستاره فرانسوی که پس از ۶ سال بالاخره به تیم ملی کشورش برگشت و در یورو ۲۰۲۰ نیز بهترین مهاحم خروس ها بود در مصاحبه با اکیپ به سوالات مختلفی پاسخ داد.

یکی از این سوالات در مورد انتقال کیلیان امباپه به رئال بود که تابستان امسال منتفی شد ولی رئالی ها خوشبین هستند که تابستان بعد او را جذب کنند.

بنزما در مورد امباپه گفت:«قبلا هم گفته ام که کیلیان جاه طلب است و به دنبال اهدافی بزرگتر. بالاخره او روزی برای رئال بازی خواهد کرد. نمی دانم چه زمانی ولی بالاخره آن روز می رسد. دیر یا زود او بازیکن رئال خواهد بود.»

نقش تعیین کننده در رئال:« بیش از هر چیزی دوست دارم گل ها و پاس گل هایم باعث پیروزی تیم شوند. گل هایی هستند که نقشی تعیین کننده تر دارند. پاس گل هایی که باعث برتری تیم شوند نیز بیشتر در خاطرم می مانند. هر گل ارزش خاص خودش را برای تیم دارد و همگی نیز در آمار و ارقام یک بازیکن ثبت می شوند ولی دوست دارم گل ها باعث برتری تیم شوند. برای من گل زدن و پاس گل دادن یک ارزش را دارند. اگر ببینم خودم ۴۰ درصد شانس گلزنی دارم و هم تیمی ام ۶۰ درصد، قطعا به او پاس خواهم داد.»

مخلوطی از رونالدو و زیدان:« صحبت از دو فوق ستاره است که باعث عشقم به فوتبال شدند. رونالدو در حمله و زیدان در خط میانی با آن کلاس بالایش. من هم شماره ۹ هستم و هم مثل یک شماره ۱۰ بازی می کنم. این را همه می دانند.»

کاماوینگا در رئال:« او را شخصا نمی شناختم. ۱۸ سال بیشتر ندارد و می تواند از تونی کروس، لوکا مودریچ و کاسیمیرو چیزهای زیادی یاد بگیرد. او قابلیت این را دراد تا بسیار پیشرفت کند.»

کاپیتان رئال بودن:« کاپیتان اول رئال مارسلو است ولی مصدوم شده و فعلا بازوبند را من می بندم. این برایم افتخار بزرگی است، به خصوص که بازیکنان خارجی زیادی به بازوبند رئال نرسیده اند. یک عمر در رئال بوده ام و این باشگاه همه زندگی ام است و بازوبند هیچ فشاری را به من تحمیل نمی کند. با مربی بارها حرف می زنم و سعی می کنم تجربیاتم را به تیم منقل کنم.»

آینده در رئال:« هر سال سعی می کنم در بالاترین سطح باشم. اگر از لحاظ بدنی و ذهنی در فرم خوب تان باشید، همه چیز خوب پیش می رود. اگر می خواهید چیزی را ثابت کنید، باید در زمین باشد.»

توپ طلا:« وقتی جاه طلب باشید، قطعا به توپ طلا هم فکر می کنید؛ هرچند وسواسی روی آن ندارم. گفتم که باید در زمین خودتان را ثابت کنید. اخیرا لوئیس فیگو گفت که من برای توپ طلا شانس دارم و بین نامزدها خواهم بود. نظر او برایم اهمیت زیادی دارد.»

تگ ها


زیدان کیلیان امباپه پاری سن ژرمن فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال