امباپه: به یک دلیل مردم به نیمار بدبین هستند

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن مدعی شد بسیاری از مردم بی دلیل نسبت به نیمار بدبین هستند....

به گزارش "ورزش سه"، نیمار و کیلیان امباپه بعد از انتقال به پاری سن ژرمن در سال ۲۰۱۷ همچنان گران قیمت ترین بازیکنان تاریخ فوتبال جهان محسوب می شوند و بعد از گذشت چهار سال هنوز هم کسی به رکورد آنها دست نیافته است. حالا کیلیان امباپه در مصاحبه ای تاکید کرد نیمار انسان بسیار خوبی است و گاهی اوقات زمین خوردن های متوالی این ستاره برزیلی باعث شده برخی افراد نگاه خوبی به این بازیکن نداشته باشند.

کیلیان امباپه گفت: "نیمار یکی از بهترین دوستان من است. شاید بسیاری از مردم به نیکی از او یاد نمی کنند که دلیلش هم این است که نیمار در جریان برگزاری رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ چند بار روی زمین افتاد. اما من می توانم به شما اطمینان دهم که نیمار واقعا پسر خوبی است و تصویری که بسیاری از مردم در مورد او در ذهن دارند صحیح نیست. فکر می کنم مردم برای قضاوت درباره او باید نیمار را بهتر بشناسند.

البته ما اوقات خوشی کنار هم داشته و همیشه با یکدیگر شوخی می کنیم. ما همیشه سر مسائل مختلف با یکدیگر شرط می بندیم که البته این کار برای هر دوی ما خوب است، زیرا همیشه می توانیم به یکدیگر انگیزه بدهیم و روحیه خود را بالا نگه داریم."

تگ ها


پاری سن ژرمن نیمار کیلیان امباپه