امباپه خط قرمز پوچه؛ رویای رئال خراب شد؟

مائوریسیو پوچتینو سرمربی جدید پی اس جی از مدیریت باشگاه قول تمدید قرارداد کیلیان امباپه را گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مائوریسیو پوچتینو دو روز پیش رسما به عنوان سرمربی جدید پی اس جی تا سال ۲۰۲۲ منصوب شد. پوچه ۲۰ سال پیش بازیکن پی اس جی بود و اکنون هدایت این باشگاه را برعهده دارد و مهمترین وظیفه اش فتح لیگ قهرمانان خواهد بود.

مرد آرژانتینی برای این مهم به ستاره های بزرگش چون کیلیان امباپه و نیمار نیازمند است و طبق گزارش رسانه های فرانسوی، قول تمدید هر دو بازیکن را از سران باشگاه گرفته است.

در این بین تمدید با نیمار نباید مشکل خاصی داشته باشد چرا که ستاره برزیلی در چند ماه اخیر بارها از تمایلش برای ماندن در پاریس حرف زده است اما امباپه نزدیک به یک سال است که با لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه صحبت نکرده و به پیشنهاد تمدید هم پاسخی نداده است.

هدف امباپه پیوستن به رئال مادرید است و چند ماه پیش فرانس فوتبال ادعا کرد که او از سران باشگاه درخواست کرده تا تابستان ۲۰۲۱ به وی مجوز جدایی بدهند. امباپه دو هدف را دنبال می کند؛ فتح لیگ قهرمانان و رسیدن به توپ طلا. او رسیدن به هر دو هدف را در رئال ساده تر از پی اس جی می بیند اما آمدن پوچتینو شاید نظر او را تغییر دهد.

پوچتینو که سال ۲۰۱۹ تاتنهام را به فینال لیگ قهرمانان رساند، اطمینان دارد که در پی اس جی که از لحاظ نفری تیمی به مراتب باکیفیت تر از تاتنهام دو سال پیش است، می تواند موفق تر عمل کند.

یکی از مهمترین چالش های او اثبات این عقیده به بازیکنی چون امباپه است تا راضی به تمدید قرارداد شود. اتفاقی که رویای چند ساله رئال را خراب خواهد کرد.

امباپه در صورت ماندنی شدن در پی اس جی می تواند به رکورد گلزنی ادینسون کاوانی هم یورش ببرد. او در پی اس جی ۱۰۰ گله است و کاوانی با ۲۰۰ گل زده رکورد را در اختیار دارد.

بیشتر بخوانید:

۲ مانع بزرگ در راه بازگشت هازارد به ترکیب رئال

کومان: امیدوارم اتلتیکو و رئال امتیاز بدهند

 

 

تگ ها


موریسیو پوچتینو کیلیان امباپه پاری سن ژرمن فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال