امباپه: دیدار با آلمان دشوارتر از پرتغال است

کیلیان امباپه، ستاره جوان و فرانسوی رویارویی با آلمان و مانوئل نویر را دشوار توصیف کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی فرانسه در اولین گام و در دیداری دشوار در رقابت های یورو ۲۰۲۰ به مصاف تیم ملی آلمان خواهد رفت. کیلیان امباپه که در این دو فصل سابقه تقابل با بایرن مونیخ و مانوئل نویر را در کارنامه دارد، کاپیتان تیم ملی آلمان را یکی از بهترین دروازه بان های تاریخ توصیف کرد.

کیلیان امباپه در مصاحبه با نشریه بیلد گفت: "لوکاس هرناندز به من گفت که باید برای بایرن مونیخ بازی کنم. بایرن یکی از پنج باشگاه برتر در جهان است و باید به آنها تبریک گفت که همه ساله کیفیت خود را حفظ می کنند، انگار آنها می دانند باید چه کار کنند.

حالا ژروم بواتنگ و داوید آلابا از بایرن جدا شدند، اما این تیم دایوت اوپامکانو که یک مدافع بزرگ است را به خدمت گرفت. بایرن ساختار واضح و روشنی دارند و همین موضوع آنها را به یک باشگاه بزرگ تبدیل می کند. بله، بایرن مونیخ همیشه یکی از نامزدهای فتح عنوان قهرمانی است، بنابراین اگر می خواهم قهرمان شوم، در آینده همیشه باید مقابل بایرن پیروز باشم."

رویارویی با آلمان در یورو ۲۰۲۰: "بازی مقابل آلمان از پرتغال دشوارتر است، چون اولین دیدار ماست. تیم آلمان بازیکنان جوان زیادی دارد که خیلی جاه طلب هستند. همچنین بازیکنانی مانند توماس مولر نیز به ترکیب بازگشته اند و ما باید در برابر هر دو حریف با تمام توان در میدان حاضر شویم.

مانوئل نویر یکی از بهترین دروازه بان های تاریخ است. من چند بار مقابل او بازی کرده و نویر را خیلی خوب می شناسم. اما بی تردید قبل از بازی دوباره به آن مسابقات نگاه کرده همه چیز را تجزیه و تحلیل می کنم تا ببینم نقاط قوت و ضعف نویر چیست. گلزنی در برابر او به من کمک خواهد کرد."

تگ ها


تیم ملی آلمان کیلیان امباپه یورو ۲۰۲۰ پاری سن ژرمن مانوئل نویر