امباپه دیر یا زود به رئال مادرید خواهد رفت

آندره ویلاش بواش، سرمربی پرتغالی، معتقد است که کیلیان امباپه نهایتاً راهی رئال مادرید خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، ماه هاست که از کیلیان امباپه به عنوان هدف اصلی نقل و انتقالات رئال مادرید نام برده می‌شود. در واقع گزارش ها حاکی از آن است که فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید، ستاره فرانسوی را گزینه اول برای پروژه کهکشانی جدید خود می داند و قصد دارد هر طور که شده این بازیکن را به خدمت بگیرد.

قرارداد کیلیان امباپه با پاری‌سن‌ژرمن در سال ۲۰۲۲ به اتمام می رسد و چندین گزارش حکایت از آن داشته که این بازیکن پیشنهادات متعدد باشگاه فرانسوی برای تمدید قرارداد را رد کرده و به نوعی خودش نیز علاقه‌مند به جدایی و حضور در رئال مادرید است؛ در واقع بسیاری معتقد هستند که این تابستان می‌تواند در آینده کیلیان امباپه و انتقال احتمالی او به سانتیاگو برنابئو بسیار تعیین کننده باشد.

با این حال سرمربی پرتغالی یعنی آندره ویلاش بواش معتقد است کیلیان امباپه بالاخره راهی رئال مادرید خواهد شد. او در این باره گفت: "من فکر می‌کنم که امباپه دیر یا زود به رئال مادرید ملحق خواهد شد. کریستیانو رونالدو به عنوان یک ستاره با رئال مادرید قرارداد امضا کرد و حتی بهتر هم شد و من فکر می‌کنم که امباپه نیز می تواند چنین کاری انجام دهد."

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه لوئیز آندره ویاش بواش رئال مادرید