امباپه - رئال‌مادرید؛ عاشقانه‌ای که پایان خوشی دارد

به نظر می رسد که به زودی انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید رنگ و بوی رسمی به خود خواهد گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در نقل و انتقالات تابستانی اخیر بود که کیلیان امباپه تا آستانه انتقال به رئال مادرید پیش رفت و حتی گفته شد که باشگاه اسپانیایی پیشنهاد 200 میلیون یورویی نیز برای جذب این بازیکن به پاری سن ژرمن ارائه داده اما نهایتا PSG کوتاه نیامد تا انتقال او به سانتیاگو برنابئو به تعویق بیفتد. 

پاری سن ژرمن امیدوار بود که در یک سال پایانی قرارداد کیلیان امباپه این بازیکن را راضی به تمدید کند اما همانطور که انتظار می رفت او تا به اینجا نیز هیچ تمایلی به ماندن در پارک دو پرنس نشان نداده است. البته امباپه چندی پیش در مصاحبه خود تاکید کرد که تنها روی موفقیت پاری سن ژرمن در این فصل تمرکز کرده و در ژانویه راهی رئال نخواهد شد اما در عین حال هیچ چراغ سبزی نیز برای تمدید با تیم فرانسوی نشان نداد.

حالا و هر چقدر که به پایان فصل نزدیک می شویم شایعات در مورد انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید افزایش پیدا می‌کند و اکثر رسانه‌های معتبر معتقد هستند که این بازیکن قطعاً در تابستان راهی سانتیاگو برنابئو خواهد شد. در همین راستا نشریه فرانسوی لو پاریسین گزارشی منتشر کردند و مدعی شده داستان عاشقانه کیلیان امباپه و رئال مادرید به زودی به سرانجام خواهد رسید و انتقال این بازیکن به لوس بلانکوس بسیار نزدیک و حتی قریب‌الوقوع است. تمام توافقات در این زمینه انجام شده و احتمالاً به زودی حضور ستاره فرانسوی در رئال مادرید رنگ و بوی رسمی به خود خواهد گرفت.

 

 

تگ ها


فوتبال جهان پاری سن ژرمن رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال