امباپه را دوست دارم؛ رویای کودکی‌ام، توپ طلاست

کریم بنزما می گوید از بازی کنار کیلیان امباپه لذت می برد و اینکه دوست دارد روزی برنده توپ طلا شود....

به گزارش "ورزش سه"، روز گذشته فهرست اولیه فرانس فوتبال برای توپ طلای ۲۰۲۱ اعلام شد و در آن نام کریم بنزما هم دیده می شد. کریم فصل گذشته بهترین گلزن رئال بود و در لالیگا نیز پس از لئو مسی دومین گلزن برتر شد. او پس از ۵ سال و نیم به تیم ملی فرانسه نیز دعوت شد، در یورو ۲۰۲۰ نمایش درخشانی داشت و بهترین گلزن فرانسه لقب گرفت. فصل جاری نیز برای کریم توفانی بوده و او توانسته ۹ گل برای رئال در لالیگا بزند و یک گل نیز در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است.

کریم در مورد رویای توپ طلا گفت:« صادقانه بگویم که از کودکی آرزو داشتم روزی فاتح توپ طلا شوم. فکر می کنم این رویای هر فوتبالیست بزرگی باشد. البته برای من همیشه تیم و افتخارات تیمی در اولویت بوده ولی وقتی به موفقیت تیم تان کمک می کنید، گل های زیادی می زنید و پاس گل های مهمی می دهید، طبیعی است که به توپ طلا هم فکر کنید. من به شخصه هر کاری کرده ام تا در فهرست نهایی توپ طلا قرار بگیرم و امیدوارم روزی به این هدف برسم. این رویای من از کودکی است.»

بازی کنار امباپه:« کیلیان هنوز جوان است ولی در عین حال باتجربه و بسیار باکیفیت. او با توجه به سن و سالش، یک پدیده در فوتبال محسوب می شود و از لحاظ شخصیتی هم بسیار او را دوست دارم و از بازی کنارش لذت می برم. همچنین از بازی کنار گریزمان که به خوبی حرکت در فضاهای محدود و کوچک را می داند. از بازی کنار هر دو در تیم ملی لذت می بروم.»

تگ ها


کیلیان امباپه اتلتیکو مادرید آنتون گریزمان پاری سن ژرمن کریم بنزما رئال مادرید