امباپه سرعتی‌تر از رکورددار دوی جهان؛ بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا...

به گزارش خبرنگار مدال، اهم اخبار بیست و چهار ساعت گذشته فوتبال اروپا و جهان را در این بسته خبری می‌خوانید:
- آرتور درباره پیکه: "پیکه خیلی خوش قیافه است، قد بلند با صورت زیبا. همیشه شبیه دامادی در عروسی به نظر می رسد."
- بعد از رونالدوی 20 ساله که موفق به زدن 35 گل برای بارسا در یک فصل لالیگا شد، امباپه اولین بازیکنی است که قبل از 21 ساله شدن موفق به زدن +30 گل در لیگی از اروپا می شود.
- پابلو گونزالس فوئرتس داور اصلی بازی رئال مادريد و رایوواکانو خواهد بود. مسئولیت داوری ویدئویی نیز بر عهده آدریان کوردرو خواهد بود.
- آشیل پای کالوم هادسون اودوی پاره شده است؛ وینگر چلسی 5 الی 9 ماه دور از میادین خواهد بود.
 

- حداکثر سرعت امباپه روی گل اول PSG در دیدار شب گذشته مقابل موناکو به 38 کیلومتر بر ساعت رسید که از میانگین سرعت اوسین بولت در رکورد جهانی دوی 100 متر با 37.58 کیلومتر بر ساعت بیشتر بود.
- آس: براهیم و وایخو دوست دارند فصل بعد هم در تیم اصلی بمانند اما باشگاه می‌خواهد هر دو را قرض بدهد.
- مارکا: رئال مادرید به سران بایرن یادآوری کرده که اگه می خواهند قرارداد خامس را دائمی کنند باید 55 میلیون یورو دیگه بپردازند! به نظر می رسد خامس هم یکی از خروجی‌های باشگاه باشد.
- گاتزتادلواسپرت:  در حالی که تا کنون پوچتینو، ساری و کونته به میلان لینک شده‌اند و گتوزو هم به رم لینک شده است، اکنون کارلو لائودیسا گزارش می‌دهد نیوکاسل هم به گتوزو علاقه‌مند است و این تیم هم می‌تواند یکی از گزینه‌های مربی فعلی میلان باشد.
- به گزارش استاندارد: خبر‌ خوب برای هواداران چلسی این‌ است که کانته دچار کوفتگی خفیفی در دنده هایش شده و به بازی برابر منچستریونایتد خواهد رسید.
 

- بالوتلی: کریستیانو اولین بازیکن تاریخ شد که در انگلیس، اسپانیا و ایتالیا لیگ را قهرمان شده دلیلشم این است که من در لالیگا بازی نکردم.
- موندو: والورده به راکیتیچ استراحت داد و او را از لیست بازی در برابر آلاوز خط زد تا برای دو بازی بسیار مهم در برابر لوانته و لیورپول آماده کند.
- توماس توخل، سرمربی PSG: "مدیر همیشه می‌گوید که هیچ احتمالی وجود ندارد که امباپه در تابستان آینده برود. همیشه مطمئن بودم که می‌ماند و مهم است که به اهداف می‌رسیم."
- یان اوبلاک و الیسون بکر با ۱۹ کلین شیت رکورددار این فصل پنج لیگ معتبر اروپایی هستند.
- دیفنس سنترال: رئال مادرید شرایط لیورپول را زیر نظر دارد و این فرصتی برای صلاح است تا به رئال بیاید. رئال مادريد اگر موفق به خریدن هازارد نشود به سراغ او می رود. همچنین یوونتوس هم اگر دیبالا از یووه جدا شود به سراغ صلاح می رود.

تگ ها


امباپه کالوم هادسون-اودوی کیلیان امباپه جرارد پیکه پاری سن ژرمن بارسلونا رئال مادرید چلسی لالیگا لیگ برتر لوشامپیونه فرانسه فوتبال