امباپه: شرایط PSG آنقدر که می‌گویید بد نیست

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن معتقد است لزومی به این همه انتقاد از بازی این تیم وجود ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پاری سن ژرمن در شرایطی دشوار و با نتیجه ۲-۳ از سد بوردو گذشت و کیلیان امباپه، ستاره جوان این تیم موفق به زدن یکی از گل های تیمش شد. انتقادات در هفته های اخیر به خاطر سبک بازی نه چندان دلچسب پاری سن ژرمن از این تیم اوج گرفته، اما کیلیان امباپه مدعی شد شرایط این باشگاه نگران کننده نیست و البته آنها به تلاش برای ارائه عملکرد بهتر ادامه خواهند داد.

کیلیان امباپه گفت: "دیدار مقابل بوردو سخت تر از حد معمول بود، اما ما اجازه تسلط یافتن حریف را نداده و خودمان شرایط را راحت کردیم. بوردو در دقایق پایانی به گل رسید و البته می توان جلوی رخ دادن این اتفاق را گرفت، اما اینکه بگوییم ما استحکام خود را از دست داده و از حریف ترسیدیم را قبول ندارم.

در برخی دقایق عملکرد درخشانی داشته و کیفیت خود را نشان دادیم. البته این نمایش نسبت به تیمی که داریم هنوز کافی نیست، اما تلاش می کنیم روز به روز پیشرفت کنیم و امیدواریم شرایط در ادامه فصل بهتر و بهتر شود.

عقیده منتقدان در مورد سبک بازی پاری سن ژرمن در این فصل قابل احترام است، هر کسی حق دارد نظر خود را اعلام کند. مردم فکر می کنند ما بد بازی می کنیم و البته خود من نیز اعتقاد دارم در حال حاضر نمایش فوق العاده ای نداریم. ما به کار خود ادامه خواهیم داد و بازیکنان پرتلاش سخت کوشی در ترکیب پاری سن ژرمن وجود دارد. شرایط آنقدرها هم که فکر می کنید نگران کننده نیست، اما البته پاریس نیاز به پیشرفت دارد."

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال