امباپه صحبت‌هایش در مورد مسی را تکذیب کرد

بهترین بازیکن جوان سال نسبت به اظهاراتی که به او نسبت داده اند واکنش نشان داد ......

بهترین بازیکن جوان سال نسبت به اظهاراتی که به او نسبت داده اند واکنش نشان داد.

به گزارش مدال، اخیراً عبارتی که گفته می‌شود از طرف امباپه ستاره‌ی جوان تیم ملی فرانسه و باشگاه پاری سن ژرمن ابراز شده در شبکه‌های اجتماعی و رسانه‌ها می‌گشت و بسیار خبرساز شده بود. بر اساس ادعاها امباپه گفته بود:" مسی فوتبالیستی استثنایی است ولی من معتقدم اگر با تلاش و پشتکار به کارم ادامه بدهم می‌توانم تا سه چهار سال دیگر از او بهتر بشوم. البته من برای مسی احترام خیلی زیادی قائلم. او فوتبالیست بزرگی است".

این ماجرا از آن جهت تا این حد خبرساز شده بود که مسی سالها است در اوج فوتبال دنیا ایستاده اما امباپه‌ی جوان از همین اواخر و به خصوص بعد از درخشش در جام جهانی روسیه توانسته خود را به عنوان اعجوبه‌ای جوان و آینده‌دار مطرح کند.

با اینکه در جریان اهدای جوایز توپ طلا مشخص شد که امباپه در فهرست نهایی رتبه‌ی بهتری از لیونل مسی بدست آورده و از این گذشته امباپه موفق شد جایزه‌ی کوپا را به عنوان بهترین فوتبالیست جوان دنیا بدست بیاورد ولی او در توئیتر خود در واکنش به خبرهای منتشرشده از اظهاراتش درباره‌ی مسی نوشت:" من هرگز چنین چیزی نگفته‌ام. من برای مسی احترام زیادی قائلم و او را واقعاً تحسین می‌کنم". 

قبل از مراسم توپ طلا امباپه در مصاحبه با روزنامه‌ی انگلیسی ایندیپندنت گفته بود مسی و رونالدو همچنان بهترین فوتبالیست‌های دنیا خواهند ماند. امباپه گفته بود:" امسال هم مسی و رونالدو بهترینهای دنیا بودند. آنها وقتی در اوج هستند هیچکس نمی‌تواند به پایشان برسد. مسی فصل را به عنوان بهترین گلزن اروپا تمام کرد و رونالدو آقای گل چمپیونزلیگ شد. نمی‌توان گفت این پایان عصر آنها است چون عصر آنها زمانی تمام می‌شود که کسی بهتر از آنها ظهور کرده باشد".

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال