امباپه فراتر از مسی؛ رکورد گران‌ترین انتقال بازیکن آزاد

رئال مادرید شاید بتواند کیلیان امباپه را به عنوان بازیکن آزاد جذب کند ولی این انتقال بسیار هزینه زا خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، همانطور که پیش بینی می شد، سران پی اس جی حاضر نشدند به پیشنهادات رئال برای کیلیان امباپه پاسخ بدهند و در نهایت ستاره جوان فرانسوی یک فصل دیگر نیز ماندنی شد.

رئال ابتدا پیشنهادی ۱۶۰ میلیون یورویی را ارائه داد. سپس این پیشنهاد به ۱۷۰ + ۱۰ میلیون یورو تغییر کرد و دیشب نیز پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورویی را ارائه داد در حالی که هیچکدام نتوانستند نظر مسئولان باشگاه پاریسی را تغییر دهند. امباپه تنها یک سال دیگر قرارداد دارد و مشخص نیست که در نهایت تمدید خواهد کرد یا فصل بعد رایگان به رئال می پیوندد.

توپ اکنون در زمین امباپه است. او بدون شک تا ژانویه تحت فشار برای تمدید خواهد بود در حالی که تا به امروز شش پیشنهاد تمدید پی اس جی را رد کرده است.

هرچند در فرانسه معتقدند امباپه بالاخره تمدید خواهد کرد اما رئال هم خوشبین است که بتواند با او در ژانویه قرارداد ببندد. شایعاتی شنیده می شود که ممکن است او با پی اس جی تمدید کند ولی در قرارداد او بند فسخی گنجانده شود که در صورت دریافت پیشنهاد رئال و پرداخت رقمی مشخص، بتواند جدا شود هرچند که برخی منابع می گویند این شکل قرارداد در فرانسه وجود ندارد.

کیلیان امباپه ممکن است به عنوان بازیکن آزاد به رئال برود ولی انتقال او رایگان نخواهد بود و این احتمال بالاست که رکورد گران ترین انتقال به عنوان یک بازیکن آزاد را نیز بشکند و از این حیث بالاتر از لیونل مسی قرار بگیرد.

با احتساب کمیسیون رئال به مدیر برنامه ها و نیز پدر امباپه و نیز پاداشی مجزا به خود بازیکن، رئال ممکن است تا ۸۰ میلیون یورو نیز برای انتقال ستاره فرانسوی هزینه کند. هرچند این رقم نسبت به ۲۰۰ میلیون یورو بسیار پایین تر است ولی برای جذب یک بازیکن آزاد یک مبلغ نجومی محسوب می شود. چیزی که مسلم است اینکه، پرونده امباپه بسته نشده و هنوز روی میز است.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال