امباپه قطعا فصل بعد بازیکن رئال مادرید است

جوزپ پدرول، کارشناس اسپانیایی تاکید کرد کیلیان امباپه فصل بعد در رئال مادرید بازی خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه در هفته های اخیر و به خصوص در لیگ قهرمانان عملکرد فوق العاده ای در لباس پاری سن ژرمن داشته و چشم تیم های بزرگی در دنیا را به خود خیره کرده است. در سال های اخیر همیشه اخبار و شایعات زیادی حول محور انتقال این ستاره فرانسوی به رئال مادرید وجود داشته و امسال نیز این روال تفاوتی با گذشته نداشته است.

قرارداد کیلیان امباپه با پاری سن ژرمن در سال ۲۰۲۲ تمام می شود و هنوز توافقی مبنی بر تمدید قرارداد بین طرفین صورت نگرفته است. رئال مادرید همچنین جدی ترین مشتری این بازیکن محسوب می شود و جوزپ پدرول معتقد است فصل بعد شاهد حضور کیلیان امباپه در لالیگا خواهیم بود.

جوزپ پدرول دوشنبه شب در برنامه ای در شبکه ال چیرینگویتو گفت: "تکرار می کنم، کیلیان امباپه فصل آینده در رئال مادرید بازی خواهد کرد. او تمایل ندارد پیشنهاد باشگاه پاری سن ژرمن برای تمدید قرارداد را قبول کند و با توجه به اینکه تنها یک سال از قرارداد این بازیکن باقی مانده، باشگاه به شکل منطقی رقمی معقول برای فروش این بازیکن در تابستان امسال مشخص خواهد کرد. همچنین باید بگویم که کیلیان امباپه به شدت علاقمند به بازی کردن در ترکیب رئال مادرید برای فصل آینده است. فلورنتینو پرز می خواهد با جذب چند بازیکن بزرگ در تابستان امسال، شرایطی مانند تابستان سال ۲۰۰۹ را رقم بزند."

تگ ها


پاری سن ژرمن فلورنتینو پرز کیلیان امباپه فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا