امباپه: لازم نیست همه بازیکنان یک تیم رفیق باشند

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن در مورد رابطه خود با دیگر بازیکنان این تیم صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، حساسیت در روزهای پایانی بازار نقل و انتقالات تابستانی به اوج رسیده و رئال مادرید با پیشنهادی هنگفت برای خرید کیلیان امباپه، ستاره جوان پاری سن ژرمن وارد عمل شده است. حالا این بازیکن در مصاحبه ای در مورد سابقه سال های اخیر خود در لیگ فرانسه صحبت کرده و اعتراف کرد لیگ یک دارای بالاترین سطح فوتبال در جهان نیست.

کیلیان امباپه در مورد بازی کردن در لیگ یک فرانسه گفت: "این لیگ بهترین رقابت های فوتبال در جهان نیست، اما من شخصا احساس مسئولیت می کنم که به رشد لیگ فرانسه کمک کرده و تلاش کنم سطح این رقابت ها از موقعیت فعلی بالاتر برود. معدود بازیکنانی مانند من می توانند در تمام پست های بخش هجومی بازی کنند.

همچنین من فکر نمی کنم همه بازیکنان بتوانند هر سال بتوانند پست خود را تغییر داده و عملکرد عالی خود را در بالاترین سطح حفظ کنند. اما بله، من فکر می کنم من یک ستاره هستم. وقتی چهره شما در همه جای شهر و جهان دیده می شود یعنی حتما شخصی معروف و یک ستاره هستید."

کیلیان امباپه در ادامه در مورد رابطه خود با برخی از هم تیمی هایش در رختکن پاری سن ژرمن صحبت کرده و گفت: "یک تیم فوتبال لزوما نباید تشکیل شده از گروهی صمیمی از همه بازیکنان باشد. برای کسب موفقیت و پیروزی لازم نیست هر شب با هم تیمی های خود شام بخورید."

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه