امباپه مایوس بود؛ او و مادرش درخواست ملاقات کردند

کیلیان امباپه از انتقادات رسانه های فرانسوی در پایان یورو ۲۰۲۰ گلایه مند بود....

به گزارش "ورزش سه"، فرانسه در یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ از دور رقابت ها کنار رفت. این تیم برابر سوئیس در ضربات پنالتی شکست خورد در حالی که ابتدا ۳-۱ پیش افتاده بود. سوئیس توانست دو گل را جبران کرده و کار را به پنالتی ها بکشاند و در نهایت نیز برنده شود. کیلیان امباپه یکی از پنالتی های فرانسه را خراب کرد تا پس از حذف این تیم به شدت مورد انتقاد رسانه ها قرار بگیرد. او در دیگر بازی های فرانسه نیز کمتر از حد انتظار ظاهر شده بود.

نوئل لوگرا رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه در مصاحبه با اسکوئر فاش ساخت که پس از شدت گرفتن انتقادات، امباپه و مادرش فایزا لماری از وی درخواست ملاقات کرده بودند.

لوگرا گفت:« امباپه و مادرش درخواست ملاقات کردند ولی من فقط قبول کردم با کیلیان دیدار داشته باشم. من هرگز ملاقات های خانوادگی را قبول نمی کنم. از او به خاطر از دست دادن پنالتی و شکل بازی اش در یورو بسیار انتقاد می شد و از این بابت خیلی ناراحت بود و من در ملاقاتی که داشتیم، از او حمایت کردم. کیلیان بازیکنی خارق العاده است و یک استعداد بزرگ و معتقدم نباید او را به خاطر یک پنالتی قضاوت کرد. متاسفانه شبکه های اجتماعی رحم ندارند و کیلیان احساس یاس می کرد.»

لوگرا ادامه داد:« کیلیان به حمایت نیاز دارد و اینکه حس کند از او دفاع می کنیم. او پسری است که به عشق و علاقه احتیاج دارد اما پس از یورو احساس می کرد برای پنالتی ای که از دست داده و حتی رنگ پوستش زیر تیغ انتقادات است. کیلیان دوست داشت از او علنی حمایت کنم و بله، درست است، من این کار را انجام ندادم.»

جدایی امباپه از پی اس جی:« دوست دارم ستاره ای چون او در پی اس جی بماند و به عنوان یک استعداد ملی در فرانسه به فوتبالش ادامه دهد.»

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه تیم ملی فرانسه رئال مادرید