امباپه: ما قهرمان می‌شویم اما نباید اینطور ببازیم

ستاره پاریسی‌ها در شب شکست سنگین تیمش مقابل لیل گفت: وقتی می‌بازیم هم نباید به این شکل ببازیم...

ستاره پاریسی‌ها در شب شکست سنگین تیمش مقابل لیل گفت: وقتی می‌بازیم هم نباید به این شکل ببازیم

امباپه ستاره فرانسوی پاری‌سن ژرمن از عملکرد خود و سایر بازیکنان انتقاد کرده و معتقد است مقابل لیل مثل تازه کارها فوتبال بازی کردند.
به گزارش مدال، کلیان امباپه پس از باخت مقابل لیل و در شرایطی که پیروزی در این دیدار قهرمانی پاریسی‌ها را مسجل می‌کرد، گفت:
"بازی مدام یا مقابل دروازه این تیم در جریان بود یا مقابل دروازه آن تیم، یعنی یکی از مستقیم‌ترین بازی‌هایی که تا حالا دیده‌ام. ما گاهی اوقات بر بازی حاکم بودیم ولی گاهی ... ببینید، ما در نهایت قهرمان می‌شویم ولی تیم وقتی می‌بازد هم نباید اینطور ببازد".
وی در ادامه افزود: "لیل تیم خوبی است و من به آنها تبریک می‌گویم. آنها هواداران خونگرم و استادیوم زیبایی دارند. ولی ما به عنوان PSG باید با شخصیت‌تر بازی کنیم و این عملکرد در حد و سطح تیم ما نبود. این یکی از نقص‌های ما است که به نظر من باید هر چه سریع‌تر مرتفع شود. به جز این هیچ مشکل دیگری نمی‌بینم . باید برای دیدارهای بعدی آماده تر به میدان برویم."
ستاره فرانسوی پاری‌سن ژرمن در پایان گفت:" هیچ تیم بزرگی نباید به خوردن سه گل، چهار گل یا پنج گل شخصیت خود را از دست بدهد. نتیجه این بازی و عملکرد ما اصلا نرمال نبود اما این مشکل به زودی مرتفع خواهد شد و این نقص جبران می‌شود. در این بازی، ما تیم همیشگی نبودیم.باید از سیستم و ساختار خود، بیشتر بهره بگیریم.اما این کار را نکردیم."