ونگر: امباپه می تواند جانشین مسی و رونالدو شود

آرسن ونگر، سرمربی سابق آرسنال به تمجید از کیلیان امباپه پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در سال های پایانی دوران درخشان ورزشی شان قرار دارند و بسیاری معتقدند کیلیان امباپه در سال های آتی می تواند جانشین این دو فوق ستاره بزرگ لقب گیرد. آرسن ونگر نیز چنین عقیده ای داشته و مدعی شد امباپه در آینده تبدیل به ستاره بزرگ دنیای فوتبال خواهد شد.

آرسن ونگر گفت: "بهترین بازیکن جهان؟ لیونل مسی.ما هرگز بازیکنانی مثل او را ندیده ایم که در هر شرایط سختی قادر به بروز خلاقیت باشد. به نظر می رسد نسل چنین بازیکنانی بعد از لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به پایان خواهد رسید.

حالا باید در مورد نسل بعدی ستاره های بزرگ صحبت کنیم و به نظر می رسد در آینده کیلیان امباپه می تواند جانشین چنین بازیکنانی باشد. در حال حاضر می توان امباپه را پیشروی بازیکنان دنیای فوتبال دانست. البته نیمار نیز شانس مساعدی دارد. اما من معتقدم انگلیس شانس خوبی دارد. آنها در حال حاضر در سطح جوانان بسیار خوب عمل می کنند. تیم ملی انگلیس زیر نظر با گرت ساوتگیت در جام جهانی نمایش موفقی داشته است و من در یورو ۲۰۲۰ اروپا نیز معتقدم آنها می توانند یکی از مدعیان قهرمانی باشند."

بیشتر بخوانید:
واکنش مدافع آژاکس به شایعات انتقالش به بارسلونا
تمجید لیونل مسی از لائوتارو مارتینز
سانچو من را به یاد نیمار جوان می‌اندازد 

تگ ها


لیونل مسی آرسن ونگر کریستیانو رونالدو کیلیان امباپه پاری سن ژرمن فوتبال جهان آرسنال بارسلونا یوونتوس فوتبال