امباپه می خواهد برود؟ خداحافظ و به سلامت!

آینده کیلیان امباپه مدت هاست که به سوژه داغ رسانه های فرانسوی و اسپانیایی بدل شده است....

به گزارش "ورزش سه"، ماه هاست که از کیلیان امباپه به عنوان هدف اصلی نقل و انتقالات رئال مادرید نام برده می‌شود. در واقع گزارش ها حاکی از آن است که فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید، ستاره فرانسوی را گزینه اول برای پروژه کهکشانی جدید خود می داند و قصد دارد هر طور که شده این بازیکن را به خدمت بگیرد.

قرارداد کیلیان امباپه با پاری‌سن‌ژرمن در سال ۲۰۲۲ به اتمام می رسد و چندین گزارش حکایت از آن داشته که این بازیکن پیشنهادات متعدد باشگاه فرانسوی برای تمدید قرارداد را رد کرده و به نوعی خودش نیز علاقه‌مند به جدایی و حضور در رئال مادرید است؛ در واقع بسیاری معتقد هستند که این تابستان می‌تواند در آینده کیلیان امباپه و انتقال احتمالی او به سانتیاگو برنابئو بسیار تعیین کننده باشد.

دانیله ریولو در رادیو مونته کارلو از سران پی اس جی خواست که امباپه را به زور حفظ نکنند. او معتقد است اگر امباپه قصد جدایی دارد، حفظ او بی فایده خواهد بود.

ریولو گفت:« امباپه می خواهد برود؟ اگر او انگیزه جدایی دارد، پس بگذارید برود. خداحافظ و به سلامت. شش ماه است که او در حال بازی دادن باشگاه است و تمام پیشنهادات تمدیدش را رد کرده است. نمی دانم اصرار برای حفظ او چه دلیلی دارد؟»

در روزهای اخیر ادعا شده است که امباپه تنها به یک شرط حاضر به تمدید است و آن هم اضافه شدن بندی است که به وی اجازه خواهد داد در صورت دریافت پیشنهاد از رئال، جدا شود ولی باشگاه پاریسی با این خواسته مخالفت کرده است.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال