امباپه همچنان با ارزش ترین بازیکن جهان است

طبق مطالعه ای که توسط KPMG صورت گرفته است، کیلیان امباپه، مهاجم PSG، به رغم کاهش قیمت به دلیل بحران های مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا، همچنان از بیشترین ارزش در مارکت بازیکنان برخوردار است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بحران اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان، قیمت بازیکنان را بسیاری را در دنیای فوتبال کاهش داده است. با این وجود طبق گزارشی که روز گذشته در KPMG، موسسه مالی و حسابرسی که بررسی و مقایسه عملکرد باشگاه ها و بازیکنان فوتبال را بر عهده دارد، منتشر شد، کیلیان امباپه همچنان با ارزش ترین و گران قیمت ترین بازیکن فوتبال اروپا است.

مهاجم جوان PSG در حال حاضر ۱۸۵ میلیون یورو قیمت دارد، ۴۰ میلیون یورو کمتر از سال گذشته!

این واقعیت که قرارداد امباپه در تابستان سال ۲۰۲۲ به پایان می رسد و همچنین بحران اقصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، باعث شده تا ستاره جوان فرانسوی برای باشگاه های بزرگ اروپایی قیمت قابل پرداخت تری پیدا کند.

امباپه در حال حاضر پیشتاز  رده بندی با ارزش ترین بازیکنان است و پس از او هری کین با ارزش ۱۲۵ میلیون یورو، رحیم استرلینگ با ارزش ۱۲۵ میلیون یورو و جیدون سانچو با ارزش ۱۱۸ میلیون یورو قرار دارند.

در این رده بندی پس از امباپه سه بازیکن فرانسوی دیگری که بالاترین ارزش در مارکت بازیکنان را دارند عبارتند از: آنتوان گریزمان در رده بیست و ششم با ارزش ۷۸.۹ میلیون یورو، آنتونی مارسیال در رده سی و دوم با ارزش ۷۵.۴ میلیون یورو و رافائل واران در رده چهل و سوم با ارزش ۶۹.۴ میلیون یورو.

بیشتر بخوانید:

کروس:در مورد امباپه و هالند از فلورنتینو بپرسید نه من

هالند و امباپه در بارسا؟ شاید پرز بتواند ولی ما نه

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال