امباپه و احتمال انتخاب یک شماره غیرمنتظره در رئال

آاس مدعی شد ممکن است کیلیان امباپه بعد از انتقال به رئال مادرید پیراهن شماره ۵ را بر تن کند....

به گزارش "ورزش سه"، آینده کیلیان امباپه همچنان یکی از بزرگ ترین ابهامات فوتبال اروپا محسوب می شود. این ستاره فرانسوی قرارداد خود با پاری‌سن ژرمن را تمدید نمی‌کند و در سمت مقابل گفته می شود که رئال مادرید به شدت شرایط جذب او را بررسی می کند و قصد دارد در همین تابستان این بازیکن را به خدمت بگیرد.

اما چالش سخت رئال مادرید در راه جذب ستاره فرانسوی راضی کردن پاری‌سن‌ژرمن و مشخصا امیر قطر یعنی تمیم بن حمد آل ثانی است. در واقع مرد قطری در سالیان اخیر نشان داده که در رابطه با جدایی ستاره های باشگاه تحت مالکیتش کاملا سرسخت است و قطعاً کیلیان امباپه نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این وجود در روزهای گذشته خوش‌بینی زیادی در اسپانیا نسبت به نهایی شدن این انتقال بزرگ وجود داشته است.

از طرف دیگر در یکی دو روز اخیر اخبار پیرامون انتقال امباپه به رئال مادرید وارد فاز جدیدی شد چرا که لئوناردو، مدیر ورزشی باشگاه پاری‌سن‌ژرمن، رسماً اعلام کرد که این بازیکن خواهان جدایی است و در صورت دریافت پیشنهاد قابل قبول از لوس بلانکوس، اجازه جدایی او را صادر خواهند کرد.

اما حالا که احتمال انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید بسیار بالا رفته، آاس در گزارشی به شماره پیراهنی که ممکن است این ستاره فرانسوی در در این تیم بر تن کند اشاره کرده و مدعی شده که این احتمال وجود دارد که او شماره ۵ را بر تن کند؛ پیراهنی که سال ها قبل آن را زین الدین زیدان، هم وطن و اسطوره کیلیان امباپه بر تن می کرد.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه رئال مادرید