امباپه چه شماره‌ای را در رئال مادرید به تن خواهد کرد؟

به نظر می‌رسد که امباپه در آستانه پیوستن به رئال مادرید قرار دارد و حالا هواداران مشتاق هستند بدانند که بازیکن فرانسوی چه شماره‌ای را بر تن خواهد کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تنها شماره در دسترس برای انتخاب، شماره ۱۹ متعلق به آلوارو اودریوزولا است اما ممکن است شماره‌های بیشتری در دسترس این بازیکن قرار بگیرد، حتی با این که استفاده از آنها در حال حاضر ممکن نیست. رئال مادرید آماده است تا وارد مذاکره برای جذب امباپه شود و شماره پیراهن موضوع کوچکی خصوصا از جنبه بازاریابی این انتقال نیست. 


امباپه در موناکو شماره‌های ۳۳ و ۲۹ را بر تن کرده و در پاری سن ژرمن شماره ۷ را انتخاب کرد. این در حالی است که شماره پیراهن این بازیکن در تیم ملی فرانسه ۱۰ است. اما شماره‌های ۷ و ۱۰ رئال مادرید در حال حاضر به ادن هازارد و لوکا مودریچ تعلق دارد و لالیگا نیز اجازه استفاده از شماره‌های بالاتر از ۲۵ را به بازیکنانی جز بازیکنان آکادمی نمی‌دهد، پس تنها سه گزینه وجود دارد که امباپه می‌تواند از بین آنها انتخاب کند: شماره ۱۹، شماره ۵ و شماره ۲۳.


گزینه‌های امباپه:


شماره ۱۹ اودریوزولا: این مدافع راست به صورت قرضی به فیورنتینا خواهد رفت و پیراهنش در دسترس قرار می‌گیرد. شماره او همان شماره‌ای است که کریم بنزما در یورو ۲۰۲۰ برای تیم ملی فرانسه بر تن کرد. 


شماره ۶ خسوس وایخو: شاید این شماره‌ای غیرمعمول برای یک مهاجم باشد اما نماد بزرگی در رئال مادرید به حساب می‌آید. بر تن کردن شماره زین الدین زیدان، ستاره فرانسوی سابق باشگاه، گزینه‌ای محتملی است، هرچند وایخو باید با این موضوع موافقت کند. 


شماره ۲۳ فرلان مندی: اگر هموطن امباپه با اهدای شماره ۲۳ به او موافقت کند، این بازیکن شماره‌ای را بر تن می‌کند که توسط مایکل جردن و لبرون جیمز، اسطوره‌های ان بی ای، پوشیده شده و این در حالی است که دیوید بکهام نیز همین شماره را در رئال مادرید بر تن می‌کرد.

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال