امباپه: کسی را با رونالدو و مسی مقایسه نکنید

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن معتقد است نباید کسی را با لیونل مسی و کریستیانو رونالدو مقایسه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری معتقدند کیلیان امباپه و ارلینگ هالند دو ستاره بعدی دنیای فوتبال و جانشین بزرگانی مانند لیونل مسی و کریستیانو رونالدو در یک دهه آینده خواهند شد. البته کیلیان امباپه، تا اینجا و در سن ۲۲ سالگی قهرمانی جهان با فرانسه در سال ۲۰۱۸، چهار قهرمانی لیگ یک، سه کوپا فرانسه و دو لیگ کاپ لیگ فرانسه و همچنین نایب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده و عملکرد درخشانی داشته است. اما این ستاره جوان مدعی شد رونالدو و مسی بازیکنانی غیرقابل مقایسه هستند.

کیلیان امباپه گفت: "اگر به خود بگویید که بهتر از بازیکنانی چون کریستیانو رونالدو و لیونل مسی عمل می کنی، این دیگر فراتر از اعتماد به نفس و اراده بوده و نوعی عدم آگاهی است. رونالدو و مسی بازیکنان غیرقابل مقایسه هستند و همه قوانین و منطق آمار را زیر پا گذاشته و ۱۰ الی ۱۵ سال فوق العاده داشته اند.

شما همیشه خود را با بهترین ها در ورزش خود مقایسه می کنید، همانطور که  یکنانوا خودش را با بهترین نانوایان اطرافش مقایسه می کند. من بازی های سایر بازیکنان بزرگ را تماشا می کنم تا ببینم عملکرد آنها چگونه است. من می دانم این روند چگونه پیش می رود، اما آیا دیگر بازیکنان نیز می دانند؟ فکر می کنم بازیکنان دیگر نیز بازی های من را تماشا می کنند.

مقایسه شدن با ارلینگ هالند؟ این تازه سال دوم بازی هالند است و ما تازه او را شناخته ایم. این نقطه شروع برای اوست، اما من برای هالند به خاطر این عملکرد خوشحالم."

تگ ها


ارلینگ هالند لیونل مسی بروسیا دورتموند پاری سن ژرمن کیلیان امباپه کریستیانو رونالدو بارسلونا یوونتوس