امباپه یا به رئال می رود یا به این سه تیم انگلیسی

وادیم واسیلیف نایب رئیس سابق موناکو که زمانی کیلیان امباپه را به پی اس جی انتقال داد معتقد است او سال بعد باشگاه پاریسی را ترک خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از بزرگترین دغدغه های پی اس جی تمدید با ستاره های بزرگش است. نیمار و کیلیان امباپه تنها تا ژوئن ۲۰۲۲ قرارداد دارند و به خصوص اخبار و شایعات زیادی در مورد جدایی امباپه و انتقالش به رئال نیز به گوش می رسد.

او فعلا تمایلی برای تمدید از خود نشان نداده ولی لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی اخیرا فاش ساخت که مذاکراتی جدی را با او شروع کرده اند.

وادیم واسیلیف نایب رئیس سابق موناکو که کیلیان امباپه را از دوران حضورش در این باشگاه خوب می شناسد به تله فوت گفت:« در حال حاضر احتمال جدایی کیلیان را بیشتر می بینم. او باید تصمیم خیلی مهمی برای فوتبالش بگیرد. در حال حاضر اما بعید می دانم در پی اس جی به کار ادامه دهد.

کیلیان جوان است و جاه طلب. او همه جام ها را می خواهد و می خواهد تمام رکوردهای ممکن را بشکند. اگر او تمدید نکند، پی اس جی مجبور است تابستان بعد او را به فروش برساند تا مانع جدایی اش در تابستان ۲۰۲۲ به صورت رایگان شود. معتقدم کیلیان در صورت جدایی یا راهی رئال می شود یا لیورپول، سیتی و منچستر در انگلیس برای جذبش شانس خواهند داشت.»

شانس پی اس جی:« البته تمدید امباپه غیرممکن نیست. اگر پروژه ای بزرگ و قانع کننده را به کیلیان ارائه دهند، شاید او تصمیم به تمدید بگیرد.»

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال