امباپه یا هالند؟ لوئیس سوارز پاسخ می دهد

لوئیس سوارز، ستاره اروگوئه‌ای اتلتیکو مادرید، ارلینگ هالند را به کیلیان امباپه ترجیح می دهد....

به گزارش "ورزش سه"، در حال حاضر کیلیان امباپه و ارلینگ هالند دو استعداد جذاب و شگفت انگیز دنیای فوتبال محسوب می شوند. آنها طی ماه‌های اخیر عملکرد فوق العاده ای در ترکیب تیم های پاری سن ژرمن و دورتموند از خود ارائه داده اند و به نظر می رسد که اگر همین روند را حفظ کنند در آینده می توان شاهد یک دو قطبی دیگر مانند مسی و رونالدو، بین این دو نفر بود.

لوئیس سوارز، مهاجم اروگوئه ای اتلتیکومادرید، که اخیرا به رکورد ۵۰۰ گل زده در دوران حرفه ای خود رسید، به سوالی در رابطه با این دو بازیکن جوان و فوق‌العاده پاسخ داده است؛ پرسشی که شاید در سال‌های آینده نیز بارها و بارها تکرار شود و آن چیزی نیست جز : "امباپه بهتر است یا هالند؟"

لوئیس سوارز در پاسخ به این سوال ابتدا به تمجید از ارلینگ هالند پرداخت و گفت: "او بازیکن بسیار بزرگی است و در سطحی تماشایی فوتبال بازی می کند. هالند همچنین از یک قدرت بدنی قابل تحسین برخوردار است. او یکی از بهترین شماره ۹ های جهان است و می‌تواند یک دوره فوق‌العاده را رقم بزند.

هالند یا امباپه؟: " با اختلاف کمی هالند را انتخاب می کنم. با این حال باید گفت که امباپه نیز در سطح بسیار بالایی فوتبال بازی می کند."

لوئیس سوارز درباره بارسلونا: "من بازی های آنها را تماشا می کنم زیرا فوتبال نگاه کردن را دوست دارم. باشگاهی که مدتی از آن دفاع کردم را تحسین می کنم و از آنها سپاسگزار هستم. من تقریباً هر روز با لیونل مسی صحبت می‌کنم و درباره برخی بازی ها با هم حرف می زنیم. همه از علاقه من به آنها و کاری که برای شان انجام دادم آگاه هستند. همچنین برای چیزهایی که آنها به من اضافه کردند."

تگ ها


ارلینگ هالند لوئیس سوارز لیونل مسی بروسیا دورتموند پاری سن ژرمن کیلیان امباپه اتلتیکو مادرید بارسلونا