امباپه: گل رونالدو، بهترین گلی است که دیده ام

کیلیان امباپه همواره رونالدو را الگوی خودش می داند. او شانس این را داشت تا در رئال با فوق ستاره پرتغالی هم تیمی شود....

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه سال ۲۰۱۲ مدتی را در آکادمی فوتبال رئال حضور داشت و آنجا با الگویش کریستیانو رونالدو ملاقات کرد. در نهایت او ترجیح داد به موناکو برود و سال ۲۰۱۷ که پیشنهادی جدی از رئال دریافت کرد، بار دیگر به شانس بازی برای رئال دست رد زد و این بار راهی پی اس جی شد. بسیاری اما معتقدند او با پایان قراردادش در سال ۲۰۲۲، بالاخره پیراهن رئال را به تن خواهد کرد.

امباپه در مصاحبه جدید خود و در مورد الگوی فوتبالی اش گفت:« رونالدو برای سال ها الگوی من بود. دورانی که در رئال حضور داشت و رقابت با مسی در ال کلاسیکو ها برایم بسیار لذتبخش بود. الان با نیمار در پی اس جی هم تیمی هستم که او هم در دوران کودکی، یکی از الگوهای فوتبال محسوب می شد.»

گل برگردان رونالدو به بوفون:« معتقدم بهترین گلی  است که به عمرم دیده ام( بازی رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان ۱۸-۲۰۱۷ بین رئال و یوونتوس). فرصت این را داشتم تا با بوفون در پی اس جی هم تیمی شوم و در مورد آن گل برایم صحبت کرد. بدون شک زیباترین گلی است که دیده ام.»

بهترین گل:« گلی که به کرواسی در فینال جام جهانی زدم، بهترین گل من است. البته گل های خوب زیادی زده ام ولی اگر قرار باشد یکی را انتخاب کنم، همان خواهد بود. گلی که اهمیت بالایی برای تیم و خودم داشت.»

روتین قبل از برگزاری بازی:« هرگز کارهای یکسانی قبل از شروع بازی انجام نمی دهم. بسته به اهمیت مشابقه، همه چیز فرق می کند. درون تونل ورزشگاه، کار با توپ می کنم، با هم تیمی ها حرف می زنیم و شوخی می کنیم. ۴۰ دقیقه قبل از بازی وارد زمین می شوم تا با حس و حال ورزشگاه خو بگیریم. همین برای من کفایت می کند.»

تگ ها


لیونل مسی نیمار کیلیان امباپه پاری سن ژرمن کریستیانو رونالدو جان لوئیجی بوفون یوونتوس رئال مادرید بارسلونا