امتناع بیرانوند از حضور در کمیته انضباطی

علیرضا بیرانوند حاضر نشد در جلسه کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس شرکت کند و تنها در نشست با مسئولان حقوقی و اقتصادی سرخپوشان شرکت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، علیرضا بیرانوند به دلیل مصاحبه علیه برخی مسئولان باشگاه پرسپولیس به کمیته انضباطی احضار شد تا توضیحات خود را در خصوص ادعایش مبنی بر شرط مسئولان باشگاه برای پرداخت پاداش صعود به لیگ قهرمانان آسیا به بازیکنان در صورت دوم شدن در لیگ برتر ارائه دهد.

با این حال دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران که با توجه به عقد قرارداد سه ساله با آنتورپ بلژیک دیگر در جمع بازیکنان پرسپولیس تمرین نکرده و برای این تیم بازی نمی کند قید حضور در جلسه کمیته انضباطی را زد و حاضر نشد شرکت کند.

بیرانوند به جای حضور در جلسه کمیته انضباطی ، عصر روز گذشته همزمان با بازی پرسپولیس با شاهین شهرداری بوشهر در ساختمان باشگاه حاضر شد تا جلسه ای را با مهدی خواجه وند مدیر حقوقی و رضا یلوه مدیر اقتصادی باشگاه داشته باشد.

دروازه بان ملی پوش پرسپولیس بار دیگر روی دریافت پاداش های قهرمانی با پرسپولیس در فصل جاری تاکید کرد و خواهان دریافت تمام مطالبات خود شد.

همچنین بیرانوند که بالاخره ویزای کار در کشور بلژیک را دریافت کرد به مسئولان باشگاه اعلام کرده است با توجه به نامه نگاری های باشگاه بلژیکی خود حاضر به تمرین و بازی کردن برای پرسپولیس تا پایان فصل نیست.

دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران منتظر شروع مجدد پروازهای اروپایی بدون محدودیت های در نظر گرفته شده برای مسافران سایر کشورهاست تا بتواند بدون گذراندن دوران قرنطینه در تمرینات آنتورپ شرکت کند.

بیشتر بخوانید:

مطهری: اخطار گل محمدی به خاطر سوتفاهم بود

شوک مشترک گل محمدی و آقا کریم به علیپور!

 

 

تگ ها


علیرضا بیرانوند باشگاه پرسپولیس تیم فوتبال پرسپولیس فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال