امتناع گرت بیل از همراهی کاروان رئال در سفر به مونیخ

ستاره ولزی رئال مادرید، از شدت عصبانیت با این تیم به مونیخ سفر نکرده تا در تورنمنت آئودی کاپ غایب باشد...

 گرت بیل از به هم خوردن انتقالش به چین، به شدت عصبانی است.

به گزارش مدال، تمامی خبرگزاری های مشهور بریتانیا از جمله بی بی سی و تلگراف خبر م‌دهند که گرت بیل از پیوستن به اردوی رئال مادرید در شهر مونیخ برای تورنمنت آئودی کاپ کناره گیری کرده است. منتفی شدن انتقال بیل به لیگ چین، باعث شده که ستاره ولزی به شدت عصبانی شود.

گرت بیل و جیانگسو سونینگ بر سر انتقال احتمالی به توافق رسیده بودند اما فلورنتینو پرز در لحظات آخر تصمیم گرفت از تیم چینی، مبلغ انتقال طلب کند تا همه چیز به هم بخورد. چینی‌ها امیدوار بودند بیل را به صورت آزاد و رایگان به خدمت بگیرند. گرت بیل از نحوه برخورد زین‌الدین زیدان و فلورنتینو پرز به شدت عصبانی است و باشگاه حتی به وی توضیح نداده که چگونه در لحظه آخر نظرش را عوض کرده و مانع انتقالش به چین شده است.

افراد نزدیک به بیل فکر نمی‌کنند حداقل در این پنجره نقل و انتقالاتی دیگر بتوان راه حلی را در نظر گرفت زیرا فصل نقل و انتقالات در چین، در ساعات اولیه روز چهارشنبه به پایان می‌رسد. بیل فکر می‌کند که حالا با حضور زیدان، به سکوها تبعید خواهد شد اما پرز همچنان امیدوار است سرمربی فرانسوی نظرش را نسبت به گرت بیل تغییر دهد. به گفته مت لاو، همچنان ۳ سال از قرارداد هفتگی ۶۰۰ هزار پوند گرت بیل با رئال مادرید باقی مانده و کهکشانی‌ها برای بازی ندادن به وی، باید در مجموع ۹۰ میلیون پوند (نزدیک به ۱۰۰ میلیون یورو) هزینه کنند. زین‌الدین زیدان با گرت بیل صحبت نمی‌کند و اتفاقات هفته گذشته، قاعدتاً به روابط دو طرف کمک نخواهد کرد.

رئال مادرید فردا شب در جریان آئودی کاپ به مصاف تیم سابق بیل، یعنی تاتنهام هاتسپر خواهد رفت.

اخبار مرتبط:

افشاگری مدیربرنامه‌های بیل علیه زیدان

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره ولزی زین‌الدین زیدان گرت بیل بایرن مونیخ رئال مادرید لالیگا Bundesliga فوتبال