۳ امتیاز آسان در انتظار تیم مس کرمان

در یکی از دیدارهای هفته دهم رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور فردا در کرمان مس میزبان شاهین شهرداری بوشهر خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شاهین شهرداری بوشهر که درگیر مشکلات مالی است و پیش از آغاز هفته نهم هم چند روزی تمرین نکرد به بهانه این بازی به کرمان سفر نکرده است و اگر در ساعات آینده و فردا هم تیم شاهین شهرداری بوشهر به کرمان سفر نکند این بازی برگزار نخواهد شد. طبیعتا دلیل شاهین شهرداری بوشهر برای سفر نکردن به کرمان برای سازمان لیگ قابل پذیرش نخواهد بود و آنوقت نتیجه این بازی ۳-۰ به سود مس کرمان اعلام می شود.

مس کرمان در حال حاضر با ۱۴ امتیاز تیم ششم جدول به حساب می آید و تیم شاهین شهرداری بوشهر هم با ۴ امتیاز و قرار داشتن در رده هفدهم جدول یکی از سه گزینه سقوط به دسته دوم است.

شهرداری بوشهر در ابتدای فصل اعلام کرده بود قصد ادامه تیمداری در فوتبال را ندارد و حتی پیش از شروع لیگ برتر برای مزایده امتیاز باشگاه با قیت ۱۷ میلیاردو ۹۰۰ میلیون تومان وقت تعیین کرده بود اما با رایزنی های صورت گرفته در نهایت مجاب شد که باز هم از شاهین حمایت کند اما در عمل اتفاق خاصی رخ نداده است. با این شرایط به نظر می رسد شاهین شانس زیادی برای ماندن در جدول بازی ها نخواهد داشت در حالی که فصل گذشته یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر بود.

تگ ها


دسته یک شاهین شهرداری بوشهر فوتبال ایران لیگ آزادگان فوتبال