امرسون پالمیری به صورت قرضی به لیون پیوست

امرسون پالمیری، ستاره ایتالیایی چلسی، رسما انتقال قرضی خود به المپیک لیون را کامل کرد....

به گزارش "ورزش سه"، امرسون پالمیری، ملی‌پوش ایتالیایی که بخشی از تیمی بود که تابستان امسال قهرمان یورو ۲۰۲۰ شد، به دنبال زمان بازی بیشتر  تصمیم به ترک چلسی و پیوستن قرضی به تیم المپیک لیون گرفت.

پیش از نهایی شدن انتقال این بازیکن به لیون، او نزدیک به پیوستن به ناپولی بود و صحبت هایی مبنی بر بازگشتش به رم نیز مطرح شد، اما اکنون به صورت قرضی و برای یک فصل به لیون پیوسته است.

چلسی ابتدا بند تمدید قرارداد خود با این بازیکن ایتالیایی تا ژوئن ۲۰۲۳ را فعال کرد و سپس رضایت به جدایی او برای یک فصل داد.

تیم فرانسوی ورود امرسون را در بیانیه ای رسمی در وب سایت خود تایید کرده است: "المپیک لیون ورود امرسون پالمیری، مدافع و قهرمان دوگانه اروپا (با ایتالیا و چلسی) را تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ اعلام می کند.

این قرارداد قرضی با هزینه ۵۰۰،۰۰۰ یورو، که می تواند حداکثر ۵۰۰،۰۰۰ یوروی دیگر به عنوان پاداش اضافه شود، شامل یک گزینه خرید خواهد شد.

المپیک لیون ورود امرسون که سومین بازیکن، مدافع و ملی پوش ایتالیایی در تاریخ باشگاه بعد از فابیو گروسو (۲۰۰۹-۲۰۰۷) و ماتیا دی‌شیلیو در فصل گذشته، خواهد بود را خوش آمد می گوید."

امرسون در طول سه سال و نیم گذشته در کل ۷۱ بازی برای چلسی انجام داده است و مجبور بوده در پست دفاع پشت سر بازیکنانی چون مارکوس آلونسو و بن چیلول منتظر نوبت خود برای بازی بماند.

این بازیکن ۲۷ ساله تنها دو گل و ۵ پاس گل به نام خود ثبت کرده، اما مدال های قهرمانی در لیگ اروپا، چمپیونزلیگ و سوپرجام یوفا را به همراه چلسی کسب کرده است.

تگ ها


لیون المپیک لیون امرسون هایندمن چلسی