امروز، آخر دنیا برای پرسپولیس و برانکو نیست!

در شرایطی که گفته می‌شد ۱۱ اردیبهشت آخرین فرصت پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکوست اما به نظر می‌رسد که این موضوع صحت ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سرخپوشان پایتخت در هفته‌های اخیر درگیر چالش‌های بسیار زیادی بوده‌اند که یکی از مهم ترین آن ها مطالبات برانکو ایوانکوویچ و دستیاران او بوده است. پرسپولیس حدود یک میلیون یورو به خود برانکو و بیش از ۱۰ درصد این مبلغ را به دستیارانش بدهکار است و البته مبلغ سود نیز باعث می‌شود تا پرونده چیزی نزدیک به ۱.۵ میلیون یورو برای سرخ ها آب بخورد.

اما در روزهای اخیر مصاحبه هایی به نقل از وکیل برانکو منتشر شد که ۳۰ آوریل را آخرین فرصت سرخ‌ها برای پرداخت این مبلغ عنوان می‌کرد که باشگاه پرسپولیس این خبر را اشتباه می‌دانند. طبق گفته مدیر روابط عمومی این باشگاه، حکم مربوط به برانکو اواخر اسفند صادر شد و تا ۱۵ فروردین امکان درخواست گراند یا شرح تفصیلی حکم وجود داشت که پرسپولیس این موضوع را درخواست کرده اما هنوز به باشگاه نرسیده. بعد از آن پرسپولیس می‌تواند در دادگاه CAS یا استیناف فیفا اعتراض کند.

این در حالی است که البته هیئت مدیره سرخ ها تلاش می‌کنند تا با تامین بخشی از این مبلغ، برانکو را راضی به قسط بندی کنند تا حکم به دادگاه عالی ورزش نرود. چرا که در آن صورت پرسپولیسی ها باید سود، جریمه و هزینه دادرسی را هم به این پرونده اضافه کنند.

بیشتر بخوانید:
عادل در روزهای بدون فوتبال چه می‌کند؟
قوانین تازه هَند دردسر جدید داوری می‌شود؟ 
تلاش AFC برای شروع لیگ قهرمانان 

تگ ها


عمان برانکو ایوانکوویچ تیم ملی عمان پرسپولیس تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال