امروز و فردا کردن خارجی های استقلال/ تیام و جباروف آخر هفته در تهران؟!

مامه تیام و سرور جباروف دو بازیکن خارجی استقلال تا پایان هفته به تهران میآیند تا قرارداد خود را با استقلال ثبت کنند ......

مامه تیام و سرور جباروف دو بازیکن خارجی استقلال تا پایان هفته به تهران می‌آیند تا قرارداد خود را با استقلال ثبت کنند.

به گزارش سایت مدال، مامه تیام و سرور جباروف که در فصل گذشته عملکرد خوبی در استقلال داشتند پس از پایان فصل هفدهم و لیگ قهرمانان آسیا ایران را ترک کرده و دیگر به تهران بازنگشتند.

این دو بازیکن به دلیل عدم پرداخت مطالباتشان و مشکلات مالیاتی حاضر نشدند به تهران بیایند و با مسئولان استقلال برای تمدید قرارداد فصل هجدهم مذاکره کنند اما گویا صحبت های افتخاری با مدیربرنامه های این دو بازیکن و قول های مساعد مدیرعامل باشگاه باعث شده تا این دو مهره تاثیرگذار فصل گذشته استقلال، آمادگی خود را برای حضور در تهران و عقد قرارداد با آبی پوشان اعلام کنند.

قرار است تیام و جباروف تا پایان هفته به تهران بیایند و پس از مذاکره با مسئولان استقلال قرارداد خود را ثبت و در تمرینات استقلال حضور پیدا کنند. مسئولان استقلال که این روزها تحت فشار هواداران و مخالفان خود در فضای مجازی به دلیل عملکرد ضعیف در نقل و انتقالات هستند، به موضوع جذب نفرات مورد نظر شفر سرعت بیشتری داده و پس از تمدید قرارداد روز گذشته با وریا غفوری می خواهند با بازگرداندن این دو بازیکن از فشار به وجود آمده خارج شده تا هم آرامش به تیم بازگردد و هم استقلال بتواند فصل پرقدرتی را آغاز کند.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال