امری: اختلاف امتیاز میان بارسلونا و رئال شگفت‌آور است

سرمربی آرسنال از اختلاف سطح بارسا و رئال سخن گفته است...

سرمربی توپچی‌ها، از لیورپول به عنوان یک مثال برای پیشرفت تیمش نام برد. 

به گزارش مدال، اونای امری این فصلش با آرسنال را مرور کرد؛ امری همچنین در خصوص این فصل لالیگا و اختلاف 19 امتیازی رئال مادرید و بارسلونا صحبت کرد.

به نقل از آ.اس، اونای امری گفت:

اختلاف 19 امتیازی رئال مادرید با بارسلونا: "واقعا شگفت آور است. این اتفاق فقط با نظم و ترتیب رخ داده است. والورده مربی خوبی است و رکورد خوبی را هم ثبت کرد."

مونچی: "به مسئولان آرسنال گفتم که من مربی هستم و وقت برای مدیریت ندارم. مونچی یکی از گزینه ها بود. مونچی را می شناسم و رابطه خوبی با هم داریم. چند بار با هم صحبت کرده بودیم."

گواردیولا: "او از شور و اشتیاق برای ایجاد اتحاد در تیم استفاده می کند و این مساله تاثیر بالاتری نسبت به مسائل مالی دارد."

آرسنال بدون ونگر: "هر مربی که می خواهد هدایت تیمی را بر عهده بگیرد باید شرایط تیم را با نتایج و گل های خوب تثبیت کند. لیورپول سه سال پیش در فینال لیگ اروپا بازی کرد اما امسال در فینال لیگ قهرمانان اروپا است. آن ها یک مثال خوب برای ما هستند. ما در مرحله بازیابی هستیم تا بین چهار تیم برتر حضور داشته باشیم. باید قدم های رو به جلو برداریم."

لیگ برتر انگلیس بهتر از لالیگا است؟: "در زمینه درآمدزایی بله. در صدر لیست هر بازیکنی حضور در لیگ برتر است. همیشه سعی می کنم بازی های لیگ برتر و لالیگا را ببینم."

تگ ها


اونای امری ارنستو والورده اختلاف امتیاز پپ گواردیولا رئال مادرید لالیگا لیگ برتر فوتبال