امری: از نتیجه راضی هستم/ آرسنال در حال پیشرفت است

اونای امری سرمربی آرسنال، ضمن ابراز رضایت از نتیجه دیدار با منچستریونایتد، از روند پیشرفت تیمش در فصل اخیر سخن گفت...

اونای امری سرمربی آرسنال، ضمن ابراز رضایت از نتیجه دیدار با منچستریونایتد، از روند پیشرفت تیمش در فصل اخیر سخن گفت

به گزارش خبرنگار مدال، اونای امری، سرمربی اسپانیایی آرسنال، پس از کسب تساوی ۱-۱ مقابل منچستریونایتد در اولترافورد، از عملکرد شاگردانش ابراز رضایت کرد. توپچی‌های لندن، با این نتیجه به رده پنجم جدول صعود کرد و اونای امری معتقد است تیمش در مسیر پیشرفت قرار دارد.

"شاید تساوی در این بازی بهترین نتیجه ممکن نبود اما کنترل بازی در حالی که حریف پرس سنگینی انجا می‌دهد بسیار دشوار است. ما در نیمه دوم برای کسب پیروزی تلاش کردیم اما تنها توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم که به عقیده من نتیجه‌ای منصفانه‌ای بود. ما باید در بعد دفاعی و همینطور هجومی پیشرفت کنیم و تیم باید موقعیت‌های گلزنی بیشتر به دست آورد. بازیکنان باید مالکیت توپ بیشتری داشته باشند و در حالی که از سوی حریف تحت فشار قرار می‌گیرند توانایی بازی‌سازی خود را از دست ندهند. مجموعاً از این بازی و کسب یک امتیاز مقابل یونایتد راضی هستم."

سرمربی اسپانیایی در مورد عملکرد بازیکنانش ادامه داد:

"اوبامیانگ یکی از مهم‌ترین بازیکنان ماست. او احساس مسئولیت بالایی دارد و عملکرد خوبش باعث شده تا هم خودش و هم ما از او راضی باشیم. دوست دارم اعتماد به نفس او را در په‌په و نلسون هم ببینم، زیرا در آن صورت ما فرصت‌های گلزنی بیشتری خلق خواهیم کرد. بوکایو ساکا نیز در هفته‌های اخیر بسیار خوب بوده و با بیشتر بازی کردن، اعتماد به نفس بیشتری هم به دست خواهد آورد."

اخبار مرتبط:

منچستریونایتد ۱ - ۱ آرسنال؛ عدالت به سبک VAR

تگ ها


سرمربی اسپانیایی اونای امری توپچی‌های لندن فوتبال جهان فوتبال