امری: جشن تولد نیمار برای روحیه تیمی بازیکنان پاری سن ژرمن خوب بود

اونای امری، سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن معتقد است که تولد 26 سالگی نیمار، بهانه ای برای فراغت تیمش از برنامه سنگین بازی ها فراهم کرده است ......

اونای امری، سرمربی اسپانیایی پاری سن ژرمن معتقد است که تولد 26 سالگی نیمار، بهانه ای برای فراغت تیمش از برنامه سنگین بازی ها فراهم کرده است.

به گزارش FFT، در آستانه دیدار با سوشو در جام حذفی فرانسه، امری در نشست خبری خود گفته است:

من یکی از اولین ها بودم که حوالی نیمه شب جشن را ترک کردم. نیمار کیک را برید و من رفتم. این مراسم برای روحیه تیمی خوب است. امروز تمامی بازیکنان با این ذهنیت آماده مسابقه فردا هستند. هنگامی که هفته ای سه بازی انجام دهید، بازیکنان زمان زیادی برای لذت بردن از لحظه های خارج از دنیای فوتبال ندارند. من به بازیکنانم اعتماد دارم؛ آن ها بازیکنانی به شدت حرفه ای هستند. این ترکیب 70 درصد به فوتبال و 30 درصد به اوقات فراغت خود فکر می کند.

او ادامه داد: 

15-20 سال قبل، شبکه اجتماعی در کار نبود و جشن تولد بازیکن ها بیشتر خصوصی بود. این که تمام تیم با هم بمانند، با ارزش است. ناصر الخلایفی (رییس باشگاه) آنتونیو هنریکه (مدیر ورزشی باشگاه)، کادر باشگاه و اعضای تیم همه در این لحظه مهم کنار نیمار بودند. لحظات خوبی بود. ولی امروز مهم ترین چیز تمرین و مسابقه فردا است.

در آستانه مسابقه فردا، وضعیت جسمانی پرسنل کیمپمبه و آدرین رابیوت باید ارزیابی شود. تیاگو موتا اما، به تازگی به تمرینات برگشته است.

خواهیم دید تیاگو سیلوا چه حس و حالی دارد؛ هر چند که برای او کمی زود است که در ترکیب ابتدایی قرار بگیرد. خوشبختانه دیارا شانس خوبی برای شروع بازی دارد؛ در تمرینات وضعیت او را بررسی خواهیم کرد. ما دیارا را به خدمت گرفتیم تا به ما کمک کند. او از نظر جسمی صد در صد آماده نیست اما باید با بازی کردن برای تیم، ریتم مناسب را پیدا کند. روز شنبه او 30 دقیقه بازی کرد و برای این بازی هم یکی از گزینه هاست.

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال