امری: راه ونگر را می‌روم / آرسنال باید در جمع 10 تیم برتر جهان باشد

سرمربی آرسنال پیش از فینال باکو از روحیه خوبی برخوردار است....

اونای امری در کنفرانس خبری پیش از بازی نهایی رقابت‌های لیگ اروپا مقابل چلسی از اشتیاق ویژه‌اش به بردن این جام همراه تیم لندنی سخن گفت.

به گزارش مدال سرمربی تیم فوتبال آرسنال در این باره گفت: کاری که ونگر برای آرسنال انجام داد شگفت‌انگیز بود. او فرهنگ فوتبالی جدیدی برای باشگاه آرسنال ترسیم کرد و من ادامه‌دهنده راهش هستم. زمانی که وارد باشگاه آرسنال شدم با او صحبت کردم و چیزهای زیادی  آموختم. قصد دارم به آرسنال برای دستیابی به هر آنچه می‌تواند، کمک کنم و قدم اول قهرمانی در رقابت‌های لیگ اروپا خواهد بود. مایلم آرسنال یکی از 10 تیم برتر جهان باشد. بازیکنان باید درک کنند این یک عنوان ویژه است. 

به نقل از تسنیم امری در ادامه افزود: احترام زیادی برای پتر چک قائل هستم. در ابتدا به دلیل شخصیتی که دارد و سپس به عنوان یک دروازه‌بان حرفه‌ای. او شایسته احترام است. ما نمی‌توانیم به خاطر شایعات پتر را نیمکت‌نشین کنیم! او برای آخرین بار در دنیای حرفه‌ای به میدان خواهد رفت و اگر قصد دارد در چلسی به کار در حیطه مربیگری یا مدیریت بپردازد، ما نمی‌توانیم در تصمیمش دخالت کنیم.

«هدف  ما در دیدار مقابل چلسی کسب جام  و  حضور در لیگ قهرمانان اروپاست.»، امری با بیان این جمله افزود: اینجا به مبارزه خود ادامه خواهیم داد و نشان می‌دهیم  توانایی انجام چه کاری را داریم. چلسی قبلاً موفق شده است این جام را با رافائل بنیتس کسب کند، اما در آن زمان بحث سهمیه لیگ قهرمانان اروپا در بین نبود. انتظار داریم هواداران زیادی از انگلیس و سرتاسر جهان در اینجا و در این استادیوم شگفت‌انگیز حاضر باشند. آرسنال و چلسی تیم‌های بزرگی هستند که خیلی خوب حمایت می‌شوند. ما برای هواداران خود بازی خواهیم کرد.

 

ببینید:

از باکو تا مادرید؛ همه‌چیز از دو فینال تمام انگلیسی

تمام گل های آرسنال در مسیر فینال باکو/ ویدیو

 

تگ ها


کنفرانس خبری نشست خبری کنفرانس مطبوعاتی اونای امری فینال باکو چلسی UEFA Europa League فوتبال