امری: فرداشب باید با کمک هواداران به هدفمان برسیم

اونای امری حساب ویژه‌ای روی هواداران آرسنال باز کرده است...

اونای امری حساب ویژه‌ای روی هواداران آرسنال باز کرده است

سرمربی آرسنال، در نشست خبری پیش از بازی با رن شرکت کرد.

به گزارش مدال، توپچی ها در دیدار رفت 1-3 در فرانسه مغلوب رن شدند و فردا شب برای صعود به مرحله بعدی لیگ اروپا، باید در خانه خود این شکست سنگین را جبران کنند.

اونای امری گفت: "ما بیش از این ها از خودمان انتظار داریم. اینکه ما علاقمندیم در رقابت‌های مهم شرکت کرده و در مقابل تیم های دشوار قرار بگیریم اتفاقی مثبت است و  می خواهیم نتیجه ای همانند دیدار برگشت برابر باته بوریسف را تکرار کنیم.

در این مرحله نیز همانند مرحله قبلی در دور رفت نتیجه بدی گرفته ایم و فردا شب مسابقه دشواری پیش رو خواهیم داشت. ما تلاش می کنیم در هر جلسه تمرینی و بازی های پیش رو بهترین عملکرد را ارائه دهیم و انتظار بالایی از خودمان داریم. من علاقمند به بازی های دشوار با بازیکنان قدرتمند در تیم رقیب هستم.

ما باید در بازی فردا شب در کنار هواداران خود فضای فوق العاده ای ایجاد کرده تا بتوانیم در 90 دقیقه بهترین عملکرد را ارائه دهیم. ما نیاز داریم با هیجان بالا در کنار هواداران بازی کنیم، اما تصمیمات ما باید به صورت هوشمندانه در ذهن ما صورت گیرد. ما نیاز به کنترل جریان مسابقه طی 90 دقیقه و حتی بیشتر از آن نیز داریم."

بازگشت الکساندر لاکازت: "ما همه می دانیم که الکس لاکازت برای ما بسیار مهم بوده و بدیهی است با حضور او، بازیکنانی بیشتر و باکیفیت خصوصا در خط میانی و حمله در اختیار داریم."