امری مسبب اصلی عملکرد فاجعه‌بار آرسنال

هافبک پیشین سرخ‌های لندن و کارشناس فعلی شبکه اسکای اسپورتس، اونای امری سرمربی آرسنال را مسبب اصلی عملکرد فاجعه‌بار توپچی‌های لندن در مصاف با واتفورد معرفی کرد....

هافبک پیشین سرخ‌های لندن و کارشناس فعلی شبکه اسکای اسپورتس، اونای امری سرمربی آرسنال را مسبب اصلی عملکرد فاجعه‌بار توپچی‌های لندن در مصاف با واتفورد معرفی کرد.

به گزارش مدال؛ آرسنال روز گذشته در هفته پنجم لیگ برتر با دو گل از واتفورد پیش افتاد اما در نهایت نتوانست برتری خود را حفظ کند و بازی در نهایت با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید.

در همین راستا «پائول مرسون» هافبک پیشین توپچی‌های لندن و کارشناس فعلی شبکه «اسکای اسپورتس» معتقد است که «اونای امری» مقصر تساوی روز گذشته برابر واتفورد است. او در این خصوص گفت: «من نه فقط اتفاقات این بازی بلکه تمام اشتباهات آرسنال در فصل جدید را از چشم مربی تیم می‌بینم. شاید مردم بگویند بازیکنان باتجربه‌ای در زمین بودند اما آنها به حرف مربی گوش می‌کنند! نمی‌شود مربی دستور بدهد و آنها به دلخواه خود بازی کنند. بازیکنان به مربی گوش می‌دهند، پس اشتباه از او است. واتفورد چیزی برای از دست دادن نداشت و امری اشتباه بزرگی مرتکب شد! نمی‌توانم باور کنم؛ او اوزیل را از بیرون کشید! اوزیل می‌توانست بازی را مدیریت کند اما به روی نیمکت فرستاده شد.»

بیشتر بخوانید:

واتفورد ۲ - ۲ آرسنال؛ نبرد تفکرات اسپانیایی برنده نداشت

تگ ها


اونای امری آرسنال توپچی‌های لندن فوتبال جهان آرسنال واتفورد لیگ برتر انگلیس آرسنال واتفورد-آرسنال لیگ برتر فوتبال