امری: منچستر رونالدو را دارد ولی از آنها نمی‌ترسیم

سرمربی ویارئال معتقد است نباید احترام گذاشتن به تیم مقابل را با ترسیدن اشتباه گرفت. او تاکید کرد که از یونایتد واهمه ای ندارند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ویارئال با هدایت اونای امری پس از تساوی مطلوب در زمین رئال در لالیگا و با روحیه به بازی منچستریونایتد رسیده است. زردپوشان که در فینال سال گذشته لیگ اروپا منچستری ها را در ضربات پنالتی شکست داده و قهرمان شدند، فردا در اولدترافورد یک بار دیگر به مصاف شیاطین سرخ خواهند رفت.

منچستر اما شرایط خوبی ندارد و پس از دو باخت متوالی برابر وستهام و استون ویلا به این بازی رسیده است. یونایتد اولین بازی دور گروهی لیگ قهرمانان را هم به یانگ بویز باخته و محکوم به کسب پیروزی بر ویارئال است.

اونای امری سرمربی ویارئال در نشست خبری این بازی گفت:« در مقطع یادگیری و پیشرفت هستیم. باید برابر بهترین های اروپا رقابت کنیم و تیم باثباتی هم باشیم. منچستر قطعا شانس اول برد در بازی فرداست. تیم بزرگی هستند و تاریخ باشکوهی هم دارند. یونایتد از حیث داشتن بازیکن باکیفیت نیز غنی است. تیم خوبی بودند و حالا با رونالدو، واران و سانچو بسیار بهتر هم شده اند ولی ما مهیای مصاف با آنها هستیم.»

امری ادامه داد:« ترسی از منچستر نداریم ولی به این تیم احترام می گذاریم. اگر بترسیم،در واقع برای باخت وارد زمین خواهیم شد. می دانیم که یونایتد شانس بیشتری برای پیروزی دارد ولی در فینال لیگ اروپا هم شانس اول قهرمانی بودند اما تیمی که جام را بالای سر برد، ما بودیم.»

شکست منچستر از یانگ بویز:« بله، سورپرایز بزرگی بود. اگر حریف تان را دست کم بگیرید، در زمین شرایطی ایجاد می شود که انگیزه ها یکسان می شود و احتمال هر اتفاقی خواهد بود. کسب بردهای متوالی دشوار است ولی ما باید در این زمینه ثبات داشته باشیم. منچستر فردا تیمی فراتر از تصورات مان خواهد بود و نیاز دارند نمایشی خوب برای خروج از بحران داشته باشند. حضور رونالدو، کاوانی، مارسیال و ..... در خط حمله این تیم کافی است تا متوجه شویم برابر چه تیمی قرار خواهیم گرفت. برای شان احترام قائلیم ولی تکرار می کنم که هیچ ترس و واهمه ای نداریم.»

تگ ها


کریستیانو رونالدو فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال