امری: بازیکنان آرسنال دوست نداشتند اوزیل کاپیتان باشد

اونای امری، سرمربی سابق آرسنال، ادعا کردند که بازیکنان این تیم دوست نداشتند مسوت اوزیل، ستاره آلمانی، کاپیتان توپچی‌ها، باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اونای امری که در تابستان ۲۰۱۸ جانشین آرسن ونگر در آرسنال شد، در اواسط فصل جاری به دلیل کسب نتایج ضعیف برکنار شد. در مدت حضور او روی نیمکت توپچی ها، اوزیل کمتر فرصت حضور در ترکیب اصلی را پیدا کرد. این مربی اسپانیایی معتقد است که این ستاره آلمانی باید دلیل این اتفاق را در عملکرد خودش جستجو کند.

او به دیلی میل گفت:" در نهایت او باید به خودش نگاه کند؛ به نگرش و تعهد خودش. من تمام تلاشم را کردم تا به اوزیل کمک کند. در تمام طول دوران مربیگری ام، بازیکنان بااستعداد را ترجیح داده ام و آنها زیر نظر من، بهترین بازی های شان را ارائه دادند یا نزدیک به بهترین بودند.

من همیشه به حضور او در ترکیب تیم نگاه مثبتی داشتم اما رویه ای که او داشت و سطح تعهدی که نشان می داد، اصلا کافی نبود. یکی از کاپیتان های تیم می توانست اوزیل باشد اما بازیکنان تیم نمی خواستند او کاپیتان باشد. سطح تعهد او به اندازه فردی که شایستگی کاپیتانی است، نبود. من در این مورد تصمیم نگرفتم، این تصمیم بازیکنان بود."

بیشتر بخوانید:

اوبامیانگ می تواند گزینه خوبی برای دروازه بانی باشد!

آرسن ونگر و انتخاب بهترین انتقال زمستانی آرسنال

 

 

تگ ها


فوتبال جهان مسوت اوزیل اونای امری آرسنال فوتبال