امسال بارسا برای هالند و امباپه پول ندارد

یکی از نامزدهای ریاست باشگاه بارسلونا معتقد است این باشکاه تابستان پیش رو برای جذب ستارت های بزرگ بودجه لازم را ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا قرار بود ۵ بهمن بر گزار شود ولی به دلیل شرایط قرنطینه کاتالونیا به تعویق افتاد و زمانش ۱۰ یا ۱۷ اسفند خواهد بود.

ویکتور فونت همراه با خوان لاپورتا و تونی فریکسا سه نامزد نهایی انتخابات ریاست بارسلونا هستند و هر کدام معتقدند بارسا را با پروژه های خود متحول خواهند کرد.

ویکتور فونت در مصاحبه با اسپورت و در مورد برنامه هایش برای خریدهای تابستانی گفت:« نباید هوادار را فریب داد و وعده توخالی دادن درست نیست. واقعیت بارسلونا این است که امسال برای خرید ستاره های بزرگی چون کیلیان امباپه و ارلینگ هالند پول نداریم ولی می توانیم همین زمستان اریک گارسیا(مدافع ۲۱ ساله اسپانیایی) را از سیتی جذب کنیم. امروز با کارلس توسکتس(مدیر موقت) و دو کاندیدای دیگر جلسه ای داریم و در مورد خرید گارسیا بحث خواهیم کرد. معتقدم این کار باید هر چه سریعتر انجام شود.»

ماندنی شدن مسی:« مسی می تواند خرید بزرگ تابستانی ما لقب بگیرد و می دانم که دوست دارد بماند. من با او شخصا حرف نزده ام ولی ژاوی این کار را انجام داده است. مسی یک پروژه برنده می خواهد و ما می توانیم با برنامه های مان او را برای تمدید متقاعد کنیم. مسی بارسا را ترک نمی کند.»

بیشتر بخوانید:

تعویق انتخابات به نفع بارسا و تمدید با مسی نیست

انقلاب در بارسا و PSG؛ تبادل مسی با امباپه؟

 

 

تگ ها


بروسیا دورتموند لیونل مسی ژاوی کیلیان امباپه ارلینگ هالند پاری سن ژرمن فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال